Reklama

Reklama

Škola hrůzy

  • Filipíny Eerie
Trailer
Horor / Mysteriózní / Thriller
Filipíny, 2018, 110 min

Obsahy(1)

Dívčí katolickou školou otřese sebevražda studentky. Jasnovidecká výchovná poradkyně začne odhalovat tíživou minulost ženského kláštera za pomoci ducha. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

říkal jsem si,že filipínský horor bude něco netradičního,co nebude kopírovat to co poslední dobou vzniká.Už přístupnost od 13 ale naznačovala,že to tak nebude.Na Eerie není netradičního nic,lekačky nefungují,hudba která je doprovází mi lezla na nervy už asi po dvaceti minutách a strach sem měl jen z toho,že to nikdy neskončí vzhledem k tomu jak se to celé děsně vleče...40% ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Katolícka dievčenská internátna škola v ktorej straší, staré mníšky a novicka ktorá sa snaží prísť nato prečo tam dievčatá umierajú. Neumrie ich nakoniec veľa ale ani diváci neumru od nudy aj ked je pravdou, že to mohlo byť natočené aj podstatne lepšie. Pár dobrých momentov tam bolo, škoda že atmosféra nebola lepšie vybičovaná, pravdu povediac úvod bol pomerne sľubný avšak postupne sa atmosféra vytratila, aj keď záver bol opäť solídnym prekvapením. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Mladá poradkyně se snaží zjistit, proč v klášterním internátě straší oběšená chovanka. Ve vlastním vyšetřování jí pomáhá i častý kontakt s duchy a to vidím jako jeden z hlavních kámenů úrazu. Obyčejně mám sice rád, když se s bubáky nešetří, ale v tomto případě to Red přeháněl, protože strašidla jsou prakticky všudypřítomná. Navíc z filmu čiší obrovská potřeba lekat, což sice párkrát může vyjít, ale celkem záhy to ztratí efekt. Na druhou stranu atmosféra byla solidní, šedivý vizuál se mi líbil a ušla i herečka v titulní roli. Konec byl tak nějak očekávaný, což se dá říct i o povinném zvratu v samotném závěru. Slušnější průměr. 60% ()

Flopik 

všechny recenze uživatele

Tomuto naozaj nechápem , videl som horory ktoré stáli za hovno a mali teda o veľa viacej percent. Ja som sa teda celkom bavil. Škola pre mníšky , samozrejme v nej niekto umrel a straší tam. Postupne psychologička zisťuje o čo vlastne ide a nakoniec zvrat ktorý ale určite každý čakal. Lakačiek je celkom dosť, niektoré fungujú dobre niektoré menej, hlavne kto má rád japonské strašidlá tak sa mu to bude páčiť. Hlavná hrdinka sympatická a pekná ostatné postavy celkom ušli. Posledný "zvrat" sa mi tam ale nehodil no a finále slabé. Na 4* to bohužiaľ nie je aj keď by som rád , ale rozhodne nepozerajte na 31% nie je to o nič horšie ako iné duchariny. No a na večer to postači. Za mňa lepši priemer a 60%. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Na jednu stranu klasika, na druhou stranu, pokud jste na podobný styl a zpracování naladěni, sedne to. Já byl. Mám asijské horory rád, tenhle přes všechnu tu kýčovitou šmíru a ohmatané postupy, mě docela zaujal. Hlavní hridnka vypadá jako mladá Ilona Csáková. Nechápu, jak se ve Filipínách mohou na něčem domluvit, když postavy ve filmu mluvili minimálně třemi různými jazyky. ()

Reklama

Reklama