„Vždyť je přeci úplně jedno, kdo to tady bude řídit. Hlavně, že všechno poběží dál, jak má!” Příběhově mě to upřímně úplně nelaplo. Rošáda tajných služeb mě pak nebavila skoro vůbec. Velmi se naopak daří v případě dekorací, lokalit, designu a kostýmů. Vše temné a chladné coby metafora dobového společenského klimatu. Výběr lokalit je opravdu na jedničku. Tvůrčí tým místy slušně klame tělem a nutí diváka bedlivě sledovat dění na plátně, ale čekal jsem víc. Jinak je to v posledních dílech spíš o tom, zda je Viktor estébák, východní špion, západní špion nebo je to všechno úplně jinak. A také o tom, v čem všem lhal své manželce. Ta, bolestně schoulená do sebe, se konečně dostala z psychiatrické léčebny a snad se dozví vytouženou pravdu.(27.12.2019)

"Vždyť je přeci jedno, kdo to tady bude řídit. Hlavně, že všechno poběží dál, jak má." .... "Nám jde jenom o její dobro." (lékař na psychiatrii)(3.12.2019)

Depka jak sviň(28.11.2019)

V predposlednej časti sa dočkáme zvratu aj v podobe toho, že nielen ruské tajné služby sú vykresľované ako jediný zlý. Zvrat v deji nie je zase až tak zásadný aby človeku vyslovene vyrazil dych a tak seriál stále drží nad vodou dobová atmosféra a dobrá hudba, zápletka mi stále pripadá priemerná a občas až zbytočne dlhá. Možno by to pri o niečo kratších epizódach bolo o čosi lepšie, takto sa v niektorých momentoch divák doslova nudí.(9.1.2020)

No tak nic, ikdyž se to začíná rozlušťovat, tak stále to prostě nemá drive...(24.1.2020)

• - Záběry na vjezd a nádvoří firmy Jutten, česky Juta, byly natočeny z existující firmy Juta, která sídlí v obci Višňová u Frýdlantu v Čechách. (Harapes)