Sportovec roku 2018 (TV pořad)

Publicistický / Sportovní

Česko, 2018, 85 min

Roman Petrenko

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

Gratulace Ester Ledecké k vítězství – zcela zaslouženě si to za předvedené výkony zasloužila. Jen trošku zamrzelo, že se Martin Šonka neumístil ještě o něco výše – protože i on měl famózní sezónu – jenže akrobatické létaní zas až tolik populární není. Co se samotného večera týče, tak ani „moderátorka“ Daniela Písařovicová nebyla vůbec špatná, nenudil jsem se u toho, i když je pravda, že taková Bagárová mohla vybrat lepší písničku.(23.12.2018)

Nelíbily se mi jen nezajímavé hudební vložky.(21.12.2018)

• filipvrbik

Je sice dobře, že místo tragického Boučka, konečně dali příležitost Daniele Písařovicové, ale jinak je to hrozné- téměř nikdo nebyl přítomen, hudební vložky katastrofa- takže ta jedna hvězda je pro Ester, která si ji jednoznačně letos zaloužila...(22.12.2018)

• Athree

Velké zklamání z přenosu. Netuším, jestli to byl totální kolaps režie či produkce, ale na to, že se jedná o prestižní večer, tak doprovodný program nebyl ničím výjimečný a záběry kamer mi nepřišly kvalitní. Pobavilo mě, že při vyhlášení vítězky, která si tuto cenu patřičně zasloužila, bylo pomalu více záběru na jejího otce, než na ni samotnou. Samotné výsledky netřeba komentovat, na to si udělá každý osobní názor.(21.12.2018)