Once Upon A Deadpool

• Austrálie Once Upon A Deadpool (více)

Vxxx

Pro fanoušky super. Je to prostě Deadpool 2 kde neříkají "fuck". Jsou tam dvě scény, které nebyly v originálním filmu, pár scén tam kvůli PG-13 chybí. Ale nic extra zásadního. Hlavním tahounem tohoto Vánočního filmu je ovšem doprovodná dějová linka s Fredem Savagem, který naprosto přesně vystihuje všechny chyby, nesmysly, plot holes a nedomyšlenky ve filmu. Plno vtipných odkazů na Princess Bride a všeobecně všechny scény s Fredem jsou super. 5*. A prosím neodcházejte z kina před konci. Po titulech je tam krásný Stan Lee medailonek/interview/pocta. .... A btw: Já ty Američany nechápu. Z R-rated movie udělají PG-13 tím že vypípají "fuck", vymažou krev a začtverečkují zadky, ale úplně v klidu nechají narážky na anální sex, porno, slova jako asshole a shitface etc... To je nerozum. ()

3DD!3

Hvězdička dolů za chybějící sprostá slova, hvězdička dolů za chybějící krev. Nové scény se Savagem jsou hodně povedené a vyměnit hlášky byl supr nápad, některé mi přišly lepší než v originálním střihu. ()

Spiker01

Komentář číslo 2000. Deadpool 2 je můj hrozně moc oblíbený film, viděl jsem ho hodněkrát a dle mého je absolutně bez chybičky, co se týče prožití určitého filmu. Naproti tomu to tenhle PG13 zkrácený sestřih (ačkoliv obsahuje i scény z prodloužené verze základního filmu) u skalních fanoušků nemohl vyhrát a taky se to nestalo. Osobně jsem chtěl vidět nově dotočené scény, ale Once Upon A Deadpool už si nikdy nepustím. Hlavně ze začátku mi dost vadilo osekání některých scén a to nejen kvůli pochopitelné absenci násilí, krve a vulgarismů, ale také zredukování některých emocionálních momentů, když do toho najednou začal kecat Deadpoolem svázaný Fred Savage na posteli. Obecně si nemyslím, že je úplně nereálné, že bych si případného třetího Deadpoola neužil v PG 13, pokud by se tak prostě muselo stát, ostatně celé MCU tak funguje, ovšem Deadpool funguje právě jako ten kontrast těchto filmů a odvykat si na ten peprný luxus, co jsme dostávali na stříbrném podnose po předchozí dva filmy, by asi nebylo úplně záhodno. Šéf Disneyho ale poznamenal, že Fox bude i nadále točit R filmy, takže naděje tu je, jen to asi bude za dýl. Achjo. ()

silentname

"Once Upon A Deadpool" je v podstate úplne zbytočný film. Za seba poviem, že je fajn si pripomenúť prečo ma bavil "Deadpool 2", no na druhú stranu je to len ukážka toho prečo by Deadpool mal ostať v R-ku. Scénky s Fredom Savagom sú podľa mňa vtipné a slúžia trošku na nový typ humoru a nové fóry, no ostatné sme buď videli, alebo to v jadre neukáže absolútne nič. Tým, že je to v PG-13 to nemá tú akciu, ktorá ma bavila, je to vysoko prestrihané, spracované veľmi ľahučko a reálne to je len ukážka, že takto by to vyzerať nemalo. Ak to bol Deadpoolov cieľ... ukázať nám prečo by mal ostať v R-ku a nerobiť ho takto... tak to funguje. Ak to plánom nebolo, tak nemám moc čo na filme vyzdvihnúť. Humor sa tu stráca v slušnosti a aj tých pár fórov čo fungujú sme už videli v minulom filme. Odporúčam radšej pozrieť "Deadpool 2" než toto. A ak máte pocit, že vaše decká na to ešte nie sú dosť vyvinuté, tak pár rokov počkajte a ukážte im originál. Pre mňa je to menej vo filme, ktorý reálne ponúka viac. Hodnotenie: C+ ()

Arsenal83 odpad!

Vypípaný Deadpool... To znie tak rušivo, že je to ešte horšie ako originál. V hlave vám ostane zvuk ako z večerného monoskopu. ()

M.i.k.e

jelikož jsem dal plný počet "původní" dvojce,nemůžu ani tady jinak...sice tu pár scén (nebo pár detailů ve scénách) chybí a nefuckuje se tu,ale není to nikterak zásadní rozdíl který by z toho dělal jiný film.Důvodem proč je dobré tuhle verzi vidět jsou vložené scény s Fredem Savagem,které jsou hodně vtipné a vynahrazují skvěle těch pár chybějících momentů...80% ()

okkac

Ty scény s Fred Savage jsou geniální. Ostatní scéně jsem pak jel rychleji, i když menší změny se najdou i tam, když nepočítám odstranění veškeré CGI krve (dnes už nikdo pytlíky pod oblečením fakt nepoužívá, kdo to má pak všechno vytírat, ale je to škoda) ()

filmmovier

Tahle věc je naprosto zbytečná a je to strašná kravina. Dětem přístupný sestřih klasické deadpoolovské dvojky (která je samozřejmě mnohem lepší, než tohle) a kde je to nejlepší vypípáno nebo pryč. Jenomže je to furt zábava a to i díky těm nově natočeným předělům, které jsou naprosto luxusní. Takže jo, čtyři hvězdy naprosto zadarmo. Takhle se to dělá! ()

dragon94

Once Upon A Deadpool je v podstatě vykastrovaný Deadpool 2. Z filmu tvůrci vystřihli všechny scény, které v něm být nemusí a zbytek většinou zkrátili za účelem vytvořit dostatek prostoru pro vypravovací scény s Fredem Savagem. Bohužel tím film i vtípky hodně ztratili na návaznosti. Samotné scénky s Fredem jsou celkem dost zábavné, ovšem čím jste ve filmu dál, tím nižší je jejich frekvence a nejedná se o nic co by bylo třeba vidět. Ve finále, když to vemu kolem a kolem, tak se stačí podívat na ty scénky s Fredem a zbytek filmu nemá cenu ani sledovat, protože jediné co uvidíte je do morku kostí osekaný Deadpool 2. Once Upon A Deadpool it's still Deadpool, but it sucks. 3* 55% ()

kenkaku

Existenci tohohle jsem nepochopil stejně asi jako recyklaci League of Justice (asi taky zbytečně moc peněz v rozpočtu). Uznávám, že re-edice má své vtipné momenty (s Fredem Savagem), ale jinak opravdu, opravdu nechápu… možná stejně jako nechápu význam vtipu o vtipu. Jediné co dává smysl je jako ukázka (a odstrašující příklad), jak by R film mohl dopadnout pod taktovkou Disneyho… a čeho se tedy máme bát v souvislosti s Deadpoolem 3. ()

maty39

Pouze pro fanoušky (se zvýšeným prahem tolerance) a možná pro pár lidí, co chtějí vidět ze studijních důvodů co se stane při podobném prostřihávání kvůli přístupnosti. Samotný film ztrácí návaznost jednotlivých scén, zábavných momentů výrazně ubylo a dotočený materiál nenahradí zážitek z původního filmu a popravdě ani neospravedlní ztrátu dvou hodin, které by jste věnovali sledování tohoto díla. Komu se nelíbila původní verze alespoň na 90%, tak klidně může zapomenout, že něco podobného existuje a jestliže se na to chce podívat někdo, kdo hodnotil pod 50%.... oh boy.... U mě zvítězila zvědavost a díky tolerantnosti k podobným experimentům jsem to dal v pohodě, ale nikdy více, obzvláště když máme originál. ()

Bozvav

Nějak jsem nepochopila proč toto vůbec vzniklo. Jedna hvězda za Deadpoola. jinak zcela nepotřebná a horší kopie. ()

Likan7

Vlastně vůbec netuším proč tohle vzniklo. Je to prostě totožný film jako druhý Deadpool, akorát bez krve a sprostých slov. Jenže to je to, co dělalo Deadpoola Deadpoolem. Akce je fajn, Cable skvělej, humor taky a je to nejspíš tím, že jsem dvojku už dlouho neviděl, ale dle komentáře k originálu bych řekl, že mě tohle teď sedlo víc. Určitě to ale není díky PG-13. ()

GameboyNES

bez hodnocení. Nevím proč tenhle počin udělali, jako fakt si myslej že to chtějí fakani vidět scenzurovaný? Přiotočit pár vtipných scénech to nezachrání... ()

stihac10

Bohužel mi nedochází pro koho je film určen.. Pro fanoušky rozhodně ne, na to je film příliš slušný, bez krve atd... Nuda, ani Fred Savage to nezachrání, i když hlášky má povedené. 4/10 ()