Když John (Marcel Ruiz), adoptovaný syn Joyce Smith (Chrissy Metz), propadne prasklým ledem jezera v Missouri, každého nad bezvládným tělem opouští veškerá naděje. Přes pochmurné předpovědi lékařů i vědců Joyce neztrácí víru a stane se inspirací i pro ostatní, kteří se začnou modlit za Johnovo uzdravení. Snímek Zlom, který vznikl podle neuvěřitelného skutečného příběhu, je fascinující připomínkou, že víra a láska mohou přinést vlnu naděje a někdy dokonce i zázrak. (Bontonfilm)

misterz

Srdcervúci životopisný príbeh o chalanovi čo ušiel hrobárovi z lopaty. Liezť na ľad, keď nie je overený a navyše boli chalani aj varovaní, je teda pekná hlúposť. No ale na druhú stranu snímok diváka znásilňuj svojim silným náboženským nátlakom, a to teda vadí. Priam až náboženský fundamentalizmus tu srší. Obsahovo podobné napríklad so Zázrakmi z neba (2016), no spracovaním a formou kdesi v inej galaxii. Podpriemer. 40/100 ()

Vxxx

Z těch dvou komentářů zde je mi smutno. To, že se film zaměřuje na křesťanskou víru a modlitby a zázraky atd. neznamená že si ho nemůžou užít nevěřící lidé. Žádný zázrak to teda není (pun intended), ale je to podle skutečné události a už jen pro to mě zajímá. Nejsem věřící, na zázraky (v křesťanském slova smyslu) nevěřím a v životě jsem se k ničemu a nikomu nemodlila. Ale film nádherně přibližuje křesťanskou komunitu v malém městečku USA a dokáže si ho užít každý kdo není ignorant. Navíc je ve filmu plno známých tváří, které zaručují fajn podívanou. Není to Oscarovka, nebude to bořit rekordy v tržbách, v Čechách si to asi publikum nenajde a vyskytlo se plno cringy momentů, které jsem si musela trošku sarkasticky okomentovat, ale já osobně jsem moc ráda, že jsem film viděla. 3* ()

angel74

Jsem sice ateistka, ale věřím, že mezi nebem a zemí prostě něco existuje. Film Zlom je natočený podle skutečného příběhu, který působí značně nepravděpodobně. Nicméně i v mém životě by se našlo pár rozumem nevysvětlitelných okamžiků, proto jsem ochotna připustit, že se po intenzivních modlitbách matky nějakým zázrakem vrátil její utonuvší syn zpět mezi živé... Řešit tloušťku Chrissy Metz mi v tomto případě připadá poněkud stupidní. Občas fakt žasnu nad tím, co jsou někteří jedinci schopni napsat. (50%) ()

Thomas_xxxxx

Tento komentár môže obsahovať nejaké spoilery. Bez ohľadu na to, že som ateista a tento film bol akousi kresťanskou propagandou, tak bol natočený s citom a dokáže chytiť za srdce. Náhle uzdravenie je možno vzhľadom na okolnosti trochu pritiahnuté za vlasy, no v celkovom zúčtovaní to nehrá veľkú rolu na kvalite filmu. Pekný film. ()

brumbrum

Asi takto: ked sa sfilmuje vitazstvo trpajzlikov nad drakmi, tak ludia plesaju, jaka to skvostna sracka. Ked sa sfilmuje skutocny pribeh z prvej ruky, kde zvitazi laska a viera nad smrtou, tak sa to ocajchuje ze 'agitka' a 'odpad'. Takze dalsi hodnotny film nenakruteny velkolepo, ktory by mohol rozsirit obzor neinformovanym ukratenym spoluobcanom, ze Boh bol, je a zostane Autorom a Panom nasisch zivotov. Ako tisice inych, aj tento pribeh je z prvej ruky od tych, co to prezili a protagonisti filmu stale ziju - no ale ovsem nie je zaujem o dokazy ci autenticke pribehy, ludia si radsej pozru daku trpajzlikovsku sracku ku pivu. Ja davam 5* ()

La Llorona ovládla Velikonoce

La Llorona ovládla Velikonoce

22.04.2019

Nadpřirozený horor La Llorona: Prokletá žena, jenž je spin-offem k V zajetí démonů a zároveň samostatně stojícím filmem, ovládl v zámoří nejhorší velikonoční víkend za poslední dekádu a půl. Snímek… (více)