poster

Prázdniny: Vánoční dobrodružství (TV film)

 • Slovensko

  Prázdniny: Vianočné dobrodružstvo

Komedie / Rodinný

Slovensko, 2018, 90 min

 • ExpertRaptor
  ****

  Je to výborný vianočný rodinný film, ktorý má malé chybičky, ale dokážem tvorcom tie chybičky odpustiť. Možno si ho niekedy v budúcnosti pozriem ešte raz. 80%(21.12.2018)

 • Vikki
  odpad!

  DOBRODRUŽSTVÍ, KTERÉ SE NEKONALO - film běží a nic se nedějě - film stále běž í a nic se neděje - film stále běží a stále se nic neděje - a už je konec filmu. To je vše. ŽÁDNÝ PŘÍBĚH JEN OBROVSKÁ NUDA A ČEKÁNÍ ... NA NIC . Autoři jak vidno jsou absolutně bez nápadu, film je neskutečně suchý, prázdný, o ničem. Už v druhé serii bylo vidě, že autorům dochází dech a začínají vařit z vody a tenhle vývar je už jen pára nad hrncem, která se rozplyne a je ničím.(23.12.2018)

 • rigby
  *

  Tak jsem mírně rozčarován. Vzpomínky na S tebou mě baví svět, zmatek nad zmatek, vtipné to moc nebylo, navíc zcela vytržené z reality jako nějaká laciná televizní zábava. Snad jen jedna scénka stála za to. Jinak ale herecké obsazení na výbornou, jen škoda, že nenašlo uplatnění.(24.12.2018)

 • Acrobat
  odpad!

  Výstavná vzorka odpudivej práce so všetkým. Tradične sitcomový humor, trápnosť divadelných hercov pred kamerou, flagrantné vyrozprávanie deja bez dramaturgie, stojatá kamera a absencia režiséra. Tieto rýchlo kvasené veci si vyžadujú po dopozeraní terapiu. Kto má ešte nejaké sebavedomie a súdnosť, pocit trápnosti sa musí dostaviť. Film splnil svoj účel ak chcel znechutiť. Ak mal akýkoľvek iný úmysel, tak patria všetci na oddelenie. (videné 19.12.2018, JOJ)(20.12.2018)

 • Dawe2
  ***

  Slabší než normálně, bohužel. Něco nefunguje. Tipnul bych nedotažená režie vzhledem k zimě. Dospělí herci leckdy opravdu utrpení. Například Matonohovo scéna s kaprem, totální trapnost. Ale i ostatní, není to ono. Ještě nejlíp hráli děti, celkem přirozeně. Za ty je třetí hvězda, jinak je to na dvě se zavřenýma očima.Snad bude ta série z léta lepší.(20.12.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace