Prázdniny: Vánoční dobrodružství (TV film)

Prázdniny: Vianočné dobrodružstvo

Komedie / Rodinný

Slovensko, 2018, 90 min

Je to výborný vianočný rodinný film, ktorý má malé chybičky, ale dokážem tvorcom tie chybičky odpustiť. Možno si ho niekedy v budúcnosti pozriem ešte raz. 80%(21.12.2018)

• Vikki

DOBRODRUŽSTVÍ, KTERÉ SE NEKONALO - film běží a nic se nedějě - film stále běž í a nic se neděje - film stále běží a stále se nic neděje - a už je konec filmu. To je vše. ŽÁDNÝ PŘÍBĚH JEN OBROVSKÁ NUDA A ČEKÁNÍ ... NA NIC . Autoři jak vidno jsou absolutně bez nápadu, film je neskutečně suchý, prázdný, o ničem. Už v druhé serii bylo vidě, že autorům dochází dech a začínají vařit z vody a tenhle vývar je už jen pára nad hrncem, která se rozplyne a je ničím.(23.12.2018)

• rigby

Tak jsem mírně rozčarován. Vzpomínky na S tebou mě baví svět, zmatek nad zmatek, vtipné to moc nebylo, navíc zcela vytržené z reality jako nějaká laciná televizní zábava. Snad jen jedna scénka stála za to. Jinak ale herecké obsazení na výbornou, jen škoda, že nenašlo uplatnění.(24.12.2018)

• Acrobat

Výstavná vzorka odpudivej práce so všetkým. Tradične sitcomový humor, trápnosť divadelných hercov pred kamerou, flagrantné vyrozprávanie deja bez dramaturgie, stojatá kamera a absencia režiséra. Tieto rýchlo kvasené veci si vyžadujú po dopozeraní terapiu. Kto má ešte nejaké sebavedomie a súdnosť, pocit trápnosti sa musí dostaviť. Film splnil svoj účel ak chcel znechutiť. Ak mal akýkoľvek iný úmysel, tak patria všetci na oddelenie. (videné 19.12.2018, JOJ)(20.12.2018)

Slabší než normálně, bohužel. Něco nefunguje. Tipnul bych nedotažená režie vzhledem k zimě. Dospělí herci leckdy opravdu utrpení. Například Matonohovo scéna s kaprem, totální trapnost. Ale i ostatní, není to ono. Ještě nejlíp hráli děti, celkem přirozeně. Za ty je třetí hvězda, jinak je to na dvě se zavřenýma očima.Snad bude ta série z léta lepší.(20.12.2018)