poster

Outsiders (TV seriál)

 • USA

  Titans

  (neoficiální název)

Drama

USA, 2016–2017, 22 h 47 min (Minutáž: 43–60 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ***

  PILOT: Zatím to vypadá na křížence celovečerních Strašáků s divácky přístupnější verzí Banshee, ale berte to fakt s rezervou. Je nicméně fajn vidět podobnou buldočí snahu, kdy se někdo konečně odhodlal stvořit seriózní dramatický seriál s horalskými burany, terorizujícími blízké městečko. Jen se to po prvním díle tváří spíš jako thrillerová situační oddychovka než jako plnohodnotný nástupce třebas takových Sons of Anarchy (ke kterým to asi časem bude mít mnohem blíž).(8.2.2016)

 • Morholt
  ***

  Komunita svérázných horalů žije v jakési symbióze s obyčejnými lidmi přilehlého městečka, přičemž strážci zákona občas přehlížejí drobnou kriminalitu, aby udrželi určité status quo. Zdánlivá idylka končí ve chvíli, kdy se stanou hory předmětem korporátních zájmů. Ten nápad s jakýmsi hixplodramatem se mi líbil a i když těch vyčleněných komunit bylo v seriálech či ve filmech už hodně, tohle se přeci jenom trochu vymyká. Seděly mi i z mého pohledu slušně napsané postavy, bavilo obsazení i tempo vyprávění. S čím jsem měl ale občas problém byla charakteristika samotného klanu. Byla až příliš kontrastní a jednotlivé aspekty mi do sebe moc nezapadaly, což korunoval poněkud podivný závěr. Nicméně za vidění to stojí a je důvod věřit, že případná druhá série všechny přítomné mouchy vychytá. 65%(22.4.2016)

 • Charlie84
  ***

  Když si nebude klást příliš mnoho otázek (Jsou to vikingové? Uctívači Radegasta? Kde berou ty motorky a benzín, když neudržují žádné vztahy s okolním světem? Proč někteří vypadají celkem normálně a jiní nosí kožené sukně a kožichy z veverek?), může vás prvních několik dílů celkem nadchnout. Dobré charaktery, dobře napsané, slušný scénář, vzhledem k žánru. Ale někde kolem pátého dílu se to celé....rozpadne. Úplně. Resp. vše se začne točit v kruzích, a točí a točí. Někdo chce někoho po osmé zabít a po osmé to neudělá, někdo se chce s někým oženit a postupně se žení s dalšími třemi lidmi aby...nevím...a v tomto duchu následuje dalších šest dílů, kdy je vám ale úplně jedno, co se komu děje, především proto, že se vlastně nikomu nic nestane. Přesto, že se toho děje fakt hodně. A pak přijde závěr, který je ze zcela jiného světa. Nečekal jsem ho. Téměř mě překvapil. Kdyby se zjevil ten Radegast, vlastně by to vůbec nevadilo. Co to o Outsiders vypovídá? Těžko říct. Jako dám druhé sérii šanci, už jen proto, že přesto, že se všichni snaží celý seriál zabít, nikomu se to nepovede a všechny charaktery se druhé série dožijí. Takže mě trochu zajímá, jestli to fakt bude jako Banshee, kde můžete libovolnou sérii škrtnout a pro děj to nemá žádný význam. No, když si to tak čtu, ještě tu druhou sérii zvážím. A všem doporučuji zvážit i tu první. A možná spíš jít o dům dál...(4.1.2017)

 • kolibricek
  ***

  1 řada: Zvedá se mi žaludek více než je zdrávo! 2 řada: Musím se opravit, ta už stojí za řeč.(12.3.2017)

 • movieband
  ***

  "Oh, say, can you see... By the Dawn's early light. When so loudly we caved at the fat cat's last scheming? Whose jail stripes and strip bars through the pale urban blight, and all those poor folks we squashed were so gallantly screaming. And the deep pockets did stare, aplomb nursing the dare, and if you ain't rich like me, then your rights are stripped bare. Oh, say, does that far-fangled banner ad deprave o'er the home of pure greed and the land of the slave? Any of you come up that mountain, you ain't gonna be coming back down. Thank you." Po šesti epizodách relativní spokojenost. Nečernobílé postavy, kde každá má své místo a atmosféra, která je dostatečně hutná udrží divákovu pozornost a díly rychle utíkají. Po delší době opět vcelku originální námět. Hurst potěší, ale seriál táhne hlavně anglán Anderson. Morse mi ve své roli není ani trochu sympatický a na zrzatou Gillian Alexy je pěkný pohled. Zatím se to relativně drží, uvidíme, jak to pude dál. 70%(22.1.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace