Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný). Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem (Janko Popović Volarić), pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj… I Natáliin život nabírá nový směr. Když potká okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka (Branislav Trifunović) a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jejich soužití je téměř idylické až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchyně Evy (Eliška Balzerová), která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky. Nyní Eva zjišťuje, že musí najít jiný smysl života, aby se cítila šťastná. Seznámení s šarmantním hudebníkem (Predrag Manojlović) by mohlo znamenat nový začátek. (Bioscop)

vinson003

Odpad rozhodně ne, přátelé. Film nebyl slátaninou nemožných situací, ale vcelku uvěřitelný příběh. Zdůrazňují příběh, protože komedií určitě nebyl, nezasmál jsem se ani jednou. Snad trochu stanu před domem, ale jenom letmě :) Jinak film o sexu, o lásce, o strašácích ve skříni, o hloupých povahách, ale i o lásce ve starším věku, o bláznivých ezoteričkách, které jedí jenom trávu, ale taky o krásné bloňďáté dámě, která zkrášluje celé tohle představení, které jede jakoby v rychlíku. Takže suma sumárum tu máme dvě třetiny sedmdesátiprocentní film, který baví, a zbylá třetina, která byla jaksi mimo výseč, ale ne úplně, za mě spíše tedy 70 %. Jen tak dál, už jsme skoro u cíle, tedy u uvěřitelného filmu... :) ()

Redyx1

Možná kdyby autoři vybrali jiné herce pro hlavní protagonistky,tak by to bylo aspoň trochu zajímavé.Celý klišé film byl takto opravdu divný... ()

dchvalda

No... Dabing strašný. Nevím jestli se hlouposti postav smát nebo nad nimi plakat. Konec nedotažený, i přes celkovou velkou délku filmu. Škoda. Zklamání. 30% ()

clot odpad!

Komedie? Kde? A v novém českém filmu? Humor a akce už dávno v naší kinematografie prostě není. Jsou jen světlé okamžiky a ty lze hledat pouze hodně silnou lupou. Škoda Paní Balzerová má na mnohem víc. ()

gyna

To co jako bylo?? Komedie, romantika, drama, či snad film? .. Pointa bezdradná, příběh děsný, humor žádný, propadák. Jediná záchrana "Hřebíčková", která ale bohužel nemohla tento film nijak zachránit. ()

horn.t

Proboha, kam to spějeme? Do jaké žumpy se naše kinematografie ještě musí ponořit? Kdykoli si dovolím doufat, že horší už to prostě nemůže být, vždy mě znovu něco nemile překvapí. Kde se berou peníze na takové nehorázné sr...y? Paní Ferencová má jistě jednu jedinečnou schopnost.....sehnat je i na něco, co postrádá jakoukoli hodnotu a smysl. Zatímco na celém světě nemají děti co do pusy a umírají na banální onemocnění, tady se naprosto zbytečně plýtvá. Nejsem žádný velký filantrop, ale tohle už se.e i mě. Také tak úplně nechápu zalíbení paní režisérky v zahraničních "hercích". Ať už jsou to poláci nebo jugoši, je to jeden slizoun vedle druhého. a já si říkám, kde je ta paní vyhrabala? Podotýkám, že od dob války v bývalé Jugoslávii jsou mi jugoši obzvlášť odporní, ale to je můj problém, za to režisérka nemůže. Chápu, že Vetchý by v takové sračce nehrál, a i Lángoš má hranici, kterou není ochoten za žádné peníze překročit, snad ale máme i jiné a lepší herce, které nemusí nikdo dabovat. Nejsem žádný filmový odborník, takže se tu nebudu pouštět do sáhodlouhých rozborů režijní práce, kamery, střihu nebo zvuku, jak to mají ve zvyku někteří místní absolventi FAMU. Vidím to prostě tak, že se mi film buď líbí, baví mě a něco ve mě po jeho shlédnutí zůstane (nějaký pocit, myšlenka) nebo se mi nelíbí a nebaví mě. Tento film je ovšem mimo tyto dvě kategorie, po jeho zhlédnutí jsem jen nevěřícně kroutil hlavou nad tou stupiditou (ano dokoukal jsem to až do konce, protože jsem byl zvědav jestli je to taková blbost až do konce.......a byla). Tu jednu hvězdu dávám Hřebíčkové a Balzerové. Hřebíčkové proto, že..........no prostě se mi úplně normálně líbí, no a co? :-) Balzerové proto, že je to paní herečka, ovšem ani v jejím případě nechápu..........paní Balzerová proč??? Tak ať si dámy tu jednu hvězdu rozdělí, víc ani ťuk. PS: A to jsem si říkal, že sem žádné hodnocení nikdy nenapíšu, no jo no. ()

mdf

Chvílema trošku komedie a pak zase trocha melodramatu.Největší ozdobou filmu je malá holčička......jinak asi další ze zbytečných filmů,co vám nic nedají. ()

zuzam

Na jednu stranu chápu obsazení cizích herců, které zvýší šance prodat film do distribuce jejich země, ale na druhou stranu to bohužel mnohdy nefunguje jako pořádný film díky jazykové bariéře herců, kteří si na place vlastně nerozumějí a někdy nejspíš nerozumí ani režisérce.:-)) A ten strašný dabing! Většina českých diváků by spíš ráda koukla na české herce. Kombinace dramatu a přepálené komedie je taky dost na levačku, snad je ta holčička hrála moc pěkně a dávám jí hvězdičku. Mimochodem fakt některé ženy prahnou po sexu, po kterém musí sedět v lavoru?:))) ()

artlover odpad!

Nikdy nedávam hodnotenia, ak som nevidela celý film, ale urobím výnimku. Toto by som nedala do konca ani za mesačný plat. Slabé úplne všetko. Rozhovory, dej, Dyková (no fakt, nezbláznite sa) aj Kostelného čeština. Cringovala som celý čas, ešte aj keď som to vypla. ()

houska2

Pokus o romantickou komedii.....v poslední době mně osobně přijdou tyhle filmy na jedno brdo: Dovolená, kde se potká pár, jeden z nich úspěšný podnikatel, nebo karierista, z prvu vše růžové, postupně vše naruší plány bud nevyřešené rodinné vztahy, nebo alkohol, či podnikatelský podlý záměr....kolik již podobných filmů jsme viděli....navíc u nás došli herci, že tam musíme obsazovat cizince!?.....dvě hvězdy co jsem dal, tak jedna patří Elišce Balzerové a druhá za celkový dojem.... ()

vopajslikova odpad!

Třičtvrtě filmu je nosným tématem odřená vagína a předčasná ejakulace a podobné trapnosti, jestli má být tohle komedie, tak to je k pláči. Jediná krásná žena v celém filmu je Eliška Balzerová, je jí škoda do takovéto hloupé a laciné slátaniny; ani její výborné herectví nemohlo film povytáhnout z odpadního fochu; . ()

wendy221

Podle traileru jsem čekala nějakou bezbřehou romantiku. Ta se sice konala, nicméně asi jen do poloviny filmu. Pak jsem na film změnila názor a zažrala se do příběhu. Docela pěkné písničky, až na ten americký nádech. Dle mě trošku méně předvídatelný konec. A to, co mě dostalo nejvic: pláč a srdcervoucí slzičky malé Terezky. Jako ženy se mě to velice dotklo a nedalo se neplakat. Ještě v životě jsem neviděla tak realistický dětský filmový pláč. Zasloužila by si Oscara. ()

alex.0

Normální film o normálních lidských osudech. A právě proto má ode mě tento film 5 hvězd. Jedná se o příjemné osvěžení v té dnešní záplavě násilí a ustřelených hlav. Zklamáni budou též příznivci politicky korektních filmů, který vadí nevyvážené snímky v rámci počtu národností, rasy, sexuálních orientací, atd. Počet pohlaví tento snímek totiž staromódně omezuje na 2. Uvidíte tedy jak se rozvíjí 3 různé vztahy, které řeší problémy, které mohou reálně nastat. Herecké výkony jsou dobré. Z mého pohledu svoji postavu hezky uchopila hlavně Petra Hřebíčková. Ale i Tatiana Dyková a Eliška Balzerová hezky přispívají k atmosféře filmu. ()

shakira

myšlenka a téma krásné...... film jsme dokoukala a myslím že stojí za shlédnutí...popřemýšlet nad realitou ... ()

Prezdivenka

Možná by to byla i koukatelná oddychovka - ale bože můj - kdo nadaboval ty chlapy? To byla hrůza všech hrůz a po necelé půlhodině jsem to musela vypnout, protože se to prostě nedalo poslouchat. Proč tohle šoupli na Netflix netuším. ()