Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný). Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem (Janko Popović Volarić), pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj… I Natáliin život nabírá nový směr. Když potká okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka (Branislav Trifunović) a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jejich soužití je téměř idylické až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchyně Evy (Eliška Balzerová), která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky. Nyní Eva zjišťuje, že musí najít jiný smysl života, aby se cítila šťastná. Seznámení s šarmantním hudebníkem (Predrag Manojlović) by mohlo znamenat nový začátek. (Bioscop)

Veeria

Film ze života plný lidskosti a emocí. Zachycuje radosti i strasti, výhry i prohry, vzlety i pády. Různé proměny života, různé podoby lásky. Musím vyzdvihnout herecké obsazení, které dle mého názoru je dokonalé - všichni do svých rolí dali maximum. Děkuji za tento film - je takový, jaký má být. S nadějí. ()

Kozlowski8

Vůbec nechápu, co tím chtěl básník (Marta Ferencová) říci a myslím, že to neví ani básník (Marta Ferencová) samotný. Velice nesourodě působící dílo, které se hodinu tváří jako veliká cha cha cha legrace, i když to je víc trapné a stupidní  než cha cha cha - a poté přejde v regulérní vážné (až brutálně), emotivní sociální drama. V části "cha cha cha" se mi nelíbilo nic, až na solidní herecké výkony Elišky Balzerové a Branislava Trifunoviče a měl bych problém udělit alespoň jednu hvězdičku. Naopak - ta dramatická koncovka byla výtečně vystavěná a neobyčejně emočně silná. Hlavně scéna s holčičkou u jídelního stolu mne fakt hodně zasáhla a představení malé Valentýny Bečkové mě absolutně emočně dostalo. Tuto samostatnou část bych dokázal ocenit velmi vysoko, avšak film jako celek mi nevychází na víc než 40 %. ()

SuzieS

Komedie to není ani náhodou.Kdyz uz je tam nejaky vtip, tak trapny. Ale jako sociální drama po Česku to jde. Nejde moc do hloubky ale neni to ani tak pitome, tako ostatni ceska dramata. Smutné je, ze nejlepsi hereckou je mala petileta holcicka. Jinak je to bud afekt, trapnost, prehravani nebo naopak 24/7 stale stejny vyraz ()

meda2016

Pokud si paní tvůrkyně myslí, že komedie znamená trable s chlapem, sex, spoustu řečí o tom a žádné uzardění..... Tak vidím za 1*. Obvyklá nuda. .... Eliška Balzerová umí být dámou babičkou - milostnou melodramatickou linku uhraje jen tak mimochodem. ... O běžném obratu českého kapitalismu nemá cenu se zmiňovat. Tlačení na pilu, tedy trumf chlapem ve prospěch žen?. ... Závěr - ten příběh je křivý. ... Na druhou stranu, scéna u večeře je vzorová. Asi jediná. ()

rigby

Trochu slabší scénář, který navíc trpěl nenávazností a kostrbatostí. Pár věcí nedávalo smysl a postavy byly po celou dobu odtažité. Chybí důvod podívat se znovu. ()

Igy007 odpad!

ty bláho, tak já bych možná měla projít všechny mnou udělení odpady a zvýšit jim hodnocení, když dávám odpad i tomuto odpadu. grc grc grc. jugoslávskej grc .... ()

MyPupa

Film v nás vzbudil rozporuplné pocity. Za propadák bych to neoznačil, ale žádné velké dílo to také není. Hodnocení sotva 50%. ()

Slepejsek

Červená knihovna jak vyšitá. Patřičně zploštělý příběh, dokonale šablonovité postavy, konfekční slzy. Není to ale až tak hloupé, jenom zoufale chtěné... Děsivý dabing mužských postav - do konce jsem se nezbavil pocitu, že na scéně je nějaký neviditelný... PS: Nejzajímavější na celém filmu tak pro mne je, že navzdory všem hlasům volajícím po genderové vyváženosti překvapivě potvrzuje, že jako největší pipiny vycházejí ženy z filmů, které o sobě zplodily samy... ()

Camel91

Tak film překvapivě docela dobrý, obsazení fajn - mám rád všechny herečky co zde hrají, v kině jsem byl jako doprovod a asi i atmosféra kina mi film relativně pozdvihla. Vtipné je že nejlepší výkon podala dětská herečka. Byl totiž realistický čili uvěřitelný a to by měl od herce být. První půlka byla taková komedie, pak to hodilo takovou komornější atmosféru až jsem se divil pac by dle úvodu málokoho napadl tenhle směr spíš k vážnosti, ale než se tak stalo už jsem se docela nudil. Na konci se mi honilo hlavou několik věci. 1. Že paní Balzerová a malá slečna Bečková byli skvělí ve své roli 2. to už vymřeli všichni čeští/slovenští muži btw. všichni hlavní muži jsou cizinci a nadabování 3. konec, byl takový nějaký, že mi chybělo dovysvětlení, nepochopil jsem poselství toho filmu, defakto vše co se v poslední půl hodině odehrálo bylo k ničemu, protože to zazdila asi 30ti vteřinová poslední scéna a jeden telefonický rozhovor... ()

Elibu

Dve hvezdicky s velmi odrenyma usima. Ze zacatku horsi komedie s prechodem do dramatu. Podle me nepovedene. Kdyby cely film byl o ozralem tyranovi, bavilo by me to vic. Proste uplne nevhodna kombinace telenovely. ()

Alisce

Tak jsem si opět potvrdila, že naše filmy jsou většinou zklamání. Slyšela jsem, že je film dojemný a hodně lidí u něj brečelo, tak jsem pořád čekala a čekala, až budu teda dojatá a najednou byl konec. Příběh celkem o ničem. Alkoholici, co psychicky týrají své partnerky i děti jsou bohužel realita. Měla jsem pocit, že žádný z příběhu rozvinutý vlastně vůbec nebyl. Dabing šílenost. Dvě hvězdičky za písničku, která mě baví, za talentovanou holčičku a scénu při večeři. ()

JJaannee

Hodně utahaný příběh, pro mě velké zklamání.. Žádný velký zlom.. Žádná akce.. Trocha humoru.. Průměrné herecké výkony.. U mužů špatný dabing.. Nemám to ráda, nehodí se k nim.. Filmový průměr.. Spíš podprůměr.. ()

slovacke

Prázdno, prázdno a zase prázdno. Po devadesáti minutách první scéna, kde jsem měl dojem, že mi aspoň trochu záleží na některé z postav a získal jsem pocit elemantární empatie, ovšem v kontextu předchozího i následujícího děje vlastně scéna stejně prázdná a vykonstruovaná jako vše ostatní. Herecké výkony moc nelze hodnotit. Jo, a po technické stránce příšerný dabing zahraničních herců. Vypadalo to či spíše znělo, že vždy mluví v nějakém zcela odlišném prostoru než ostatní postavy kolem nich. ()

mokki5

Narovinu říkám, že mě tento film zklamal. Zhruba do poloviny se to tvářilo jako povedená komedie se slušným obsazením, kdy mi ani nevadili pánové z Chorvatska. A já se do té doby bavil a ne jednou se i pořádně zasmál. Jenže závěr filmu začal být opravdové drama, kdy mi to chvílemi připomínalo film Bez dcerky neodejdu. Ne tohle opravdu já od dobrého filmu, který má být primárně komedií, nečekám. 40% ()

Fracek

Holky nám drží zřejmě diety, jsou kost a kůže a moc ke koukání to není. Film jsem si ale užil a Tatiana to docela rozbalila ... V mužských rolích bych raději jiné herce, ale co už ... film je komponován hravě a dravě, děj je stabilní a často vtipný, tedy stylem, který udrží pozornost. V záplavě sraček, které zaplňují český filmový průmysl nadsazuji na pět hvězdiček. ()

Peabody odpad!

jistě je cool a v americkém stylu když se hrdinky baví zejména o tom, co s opotřebovanou vagínou jedné z nich, jak léčit odřenou poševní sliznici jiné z nich (řepík, dámy) a když muži oslovují ženy Tak co prcinky, dáme trojku?, na což jedna z nich reaguje skoro okamžitým orgasmem. Ale mne to nebaví a tento film považuji za naprostou sračku. Detailů tady řada kolegů dodala celou řadu, nebudu nosit sovy do Atén. doplnil bych ještě roztomilou scénu, kdy jedné z postav při souloži padá do xichtu popel z partnerova žvára. Přímo k popukaní. ()

pichta

Film sa nenapadne rozbieha pokračuje ako romantický, ktorý sa zmení na drámu. Riešia tam životné situácie, ktoré sú pomerne bežné v živote. Ten film mal takú ľudskú stránku. Lepší ako kniha. Aj tu platí , že Česi divno hodnotia filmy ()