Nastala chyba při přehrávání videa.
 • danecek24

  16. Zlatý Glóbus za rok 1958 - nominace (1) - Nejlepší herečka (drama) - Shirley MacLaine(18.1.2009)

 • M.E.J.L.A.
  ****

  Minnelliho známe především jako režiséra muzikálových klasik, ale dokázal uspět i v jiných žánrech. Důkazem může být například tento snímek, který posbíral pět oscarových nominací. Příběh je poměrně otřepaný: nadějný spisovatel se vrací z války do svého rodného města, čímž se komplikují vztahy nejen v rodině, ale i mezi ostatními obyvateli. Co ale snímek povyšuje výš, jsou herecké výkony Sinatry a především Shirley MacLaineové, která na sebe touto rolí poprvé výrazněji upozornila (v Potížích s Harrym byla ještě jednou z mnoha). Stejně tak musím pochválit skvělou práci s kamerou. Na allmovie.com se píše, že se jedná o film, který dává smysl pouze v širokoúhlém formátu. Svatá pravda.(20.12.2005)

 • Martin741
  odpad!

  Smutne zname Mynnelliho zenske filmy su Cobweb /to svinstvo som este nevidel a cestne prehlasujem, ze sa po tomto ani nechystam/ a tato planoba Some Came Running. Priserny dej o nicom, nic sa tam nedeje, odznie len kopa prazdnych dialogov a veruze aj kotkodakania. Minnelli mohol uz rovno natocit film o strhujucom procese rozkladu hnoja na poli, o nakladani vlecky hnoja a jej naslednom rozhadzovani po poli. 0 %(9.7.2016)

 • Houdini

  Oscar 5 nominací: Herec VR - Arthur Kennedy, Herečka HR - Shirley MacLaine, Herečka VR - Martha Hyer, Kostýmy, Píseň - "To Love and Be Loved"(10.3.2004)

 • dopitak
  ***

  Docela složitý film s několika prolínajícími a protínajícími se osami životních osudů: Bamův příběh, Ginnie, Hirschův pracovní románek, a pochopitelně postava Davea (Frank Sinatra), který vše předešlé spojuje. Snímek Vincente Minnelliho je tak o to komplikovanější a divák může snadno začít ztrácet pozornost. Ve filmu se tentokrát nezpívá.(25.10.2008)