poster

Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018, 25 min

Hrají:

Miloš Zeman

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

 • Kothy
  *

  Letos to bylo o něco slabší jak loni. Pan prezident nás opět vzdělal v politice, snad budeme chytřejší...(26.12.2018)

 • Spinosaurus
  odpad!

  Hovoří Moskva! Miloši, centrála hybridní války radí zmínit lepšolidi. Naše kreativní a analytické týmy si s tvorbou této nálepky daly práci, tak ať to nezapadne. A zatím se měj. Máme na druhém drátu Václava Klause ml., jehož jsme vytipovali jako tvého nástupce. Tak mu taky poradíme, kde všude o svátcích lepšolidi zmínit.(26.12.2018)

 • SOLOM.
  ***

  Miloš Zeman se ve svém vánočním prezidentském proslovu tentokrát moc nerozvášnil a ovládal se. Samozřejmě si musel rýpnout, ale vesměs jsem s ním souhlasil– až na tu robotizaci a tvrzení, že by bylo dobré sebrat sociální dávky 200-300 000 nezaměstnaným, aby šli makat. S tím aby šli makat - souhlasím, ne však s tím počtem. Kdyby nahnali všechny Romy, co neprávem pobírají důchody a dávky – bylo by těch pracujících mnohem víc a místo aby vysedávali u automatů a dělali bordel po městech, by pěkně makali u linky jako ostatní, co musí platit daně!!!(26.12.2018)

 • ghatos
  **

  No Miloš no. Polívčičku si samozřejmě přihřál. Co se mu hodilo, to řekl. Svůj projev přesně zacílil na své voliče. 37%.(27.12.2018)

 • orkadimenza
  *

  Subjektivně odpad, protože co ten senilní "pán" navykládá za nechutné svinstvo během celého roku, nemůže spravit jedním pětadvacetiminutovým projevem. Zejména pak, když je nadopovaný práškama, které zamaskují vše, kromě tiku v levém oku. V některých věcech souhlasím (sociální dávky, V4), ale ke konci si zase Miloš neodpustil své chytré kecy. Ne, demokrat není člověk, který respektuje výsledek demokratických voleb. Demokrat je příznivec demokracie. A součástí demokracie je svoboda slova a názoru, což na demonstracích probíhá. To je velký rozdíl. Ale co do toho můžu kecat já, lepšočlověk, který v životě nic nedokázal, že? :-)(5.1.2019)

 • Disko_Stu

  Miloš Zeman: "Lepšolidé jsou ti, kteří se považují za něco lepšího, než my ostatní... a kteří nám neustále radí, co máme dělat... a kteří své názory považují za nadřazené názorům těch druhých. A tito lidé nám chtějí radit. Chtěl bych vás proto poprosit... Važte si lidí, kteří v životě něco dokázali, a s úctou přijímejte jejich rady." ------------------------------------------------------------------------------ Jsem zmatený... :-( Mám tedy přijmout Zemanovu radu, abych přijímal rady lepších lidí, nebo nemám? A je Zeman lepšočlověkem? Poraďte mi někdo. :-((26.12.2018)

 • arcticsky
  odpad!

  To jsem rád, že jsem lepšočlověkem. Děkuji hlavnímu horšočlověku za takové označení...(26.12.2018)

 • CyriC
  odpad!

  Zlodědek legitimizuje zatvrzelost v názorech, i když nemáte názor podložený argumenty. Argumentace a fakta jsou podle něj znakem lepšolidí. Taky zapomněl, že právě jeho voliči jsou ta chudší část obyvatelstva, která toho méně dokázala.(26.12.2018)

 • Neklan006
  ***

  Efektní byla kombinace červených, modrých a bílých kouliček na stromku.(26.12.2018)

 • Honza__St.
  ****

  Trochu se zdráhám tohle hodnotit. Přece jen nejde o žádné umělecké dílo (resp. lepší či horší pokus o něj), prostě jen o obyčejný projev prezidenta. Ale většině to nevadí, tak si přihodím taky. Byť s některými názory Zemana nesouhlasím, tak ve většině případů mu musím dát za pravdu. Možná, že v tom projevu by opravdu nemusel tolik účtovat s oponenty, ale Miloš Zeman je Miloš Zeman, a my, co ho známe od 90. let, víme, že jiný nebude. I tak jsou jeho projevy (až na to zbytečné přesunutí z nového roku na Vánoce) nesčetněkrát lepší a pravdivější, než rádobyfilozofické kavárenské plky šaška Vaška (Havla), takže pod 3* jít nemůžu, a vzhledem k počtu lepšolidí, kteří si tu vylívají žluč, přidávám ještě jednu navíc.(15.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace