Série(2) / Epizody(26)

3Below: Tales of Arcadia je příběhem dvou následníků trůnu a jejich bodyguarda, kteří po násilném politickém převratu na své domovské planetě prchají před jistou smrtí. Útočištěm se jim stane planeta Země, konkrétně město Arcadia. Při přistání se jejich loď velmi vážně poškodí, a tak se musí tato trojice mimozemšťanů vmísit mezi běžné lidi, aby sehnali veškeré potřebné součástky pro opravu lodi. Toto bude však mnohem těžší, než si mysleli, navíc nový král najímá tým elitních zabijáků na jejich likvidaci. Aby toho nebylo málo, tak samotné město Arcadia má své vlastní velké tajemství a zdejší boj dobra se zlem (viz. Lovci trolů od Guillerma Del Tora) zde právě vrcholí. Jak do těchto událostí zasáhnou tito mezihvězdní návštěvníci a jaký bude jejich další osud? (Jeoffrey)

Trailer

AdelleR

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Arcadijský potenciál využit na maximum. Mimozemská kultura byla originální, líbilo se mi, jak se postavy postupně integrovaly mezi pozemšťany, spousta dějových linek byla vyřešena fakt skvěle a cením i řešení důležitých témat (xenofobie, rasismus, lgbt). Opět to je animák už s jednou nohou napřed, nejen co se týče zmíněného, ale i třeba s trochou grafičtějšího zpracování určitých smrtí. Navíc je to skvěle propojené již s předchozími Trollhunters, je to akční, neskutečně vtipné a jede si to zkrátka v tom svém skvělém duchu. Skoro mi je líto, že to má jen dvě série. ()

• V čase cca 20:35, kdy si hrdinové připíjí, tak jeden z nich řekne v původním znění českou větu: „Na zdraví.“ (Ma_mo1985)