3 mimo: Příběhy z Arkádie

(seriál)
  • USA 3Below: Tales of Arcadia
Trailer
Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný
USA, (2018–2019), 10 h 20 min (Minutáž: 23–24 min)

Série(2) / Epizody(26)

Po nouzovém přistání na Zemi se dva urození mimozemští teenageři snaží splynout s lidmi, aby unikli mezigalaktickým lovcům odměn. (Netflix)

Trailer

AdelleR

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Arcadijský potenciál využit na maximum. Mimozemská kultura byla originální, líbilo se mi, jak se postavy postupně integrovaly mezi pozemšťany, spousta dějových linek byla vyřešena fakt skvěle a cením i řešení důležitých témat (xenofobie, rasismus, lgbt). Opět to je animák už s jednou nohou napřed, nejen co se týče zmíněného, ale i třeba s trochou grafičtějšího zpracování určitých smrtí. Navíc je to skvěle propojené již s předchozími Trollhunters, je to akční, neskutečně vtipné a jede si to zkrátka v tom svém skvělém duchu. Skoro mi je líto, že to má jen dvě série. ()

kikikz_860

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je to v pohode seriál ale moc mi nesedí do Trollhunters sveta. Príde mi to moc dávať sci-fi do fantasy sveta a vedel by som si to predstaviť bez tohto seriálu. Je to asi hlavne pre deti a mladších takže tu sú také veci ktoré nedávajú zmysel alebo máte otázky ale odpovede nikdy nedostanete. Nieje to zlé ale nesedí mi to do toho sveta. ()

• V čase cca 20:35, kdy si hrdinové připíjí, tak jeden z nich řekne v původním znění českou větu: „Na zdraví.“ (Ma_mo1985)