poster

Sonja

 • anglický

  Sonja: The White Swan

 • USA

  Sonja on Ice

Životopisný / Drama

Norsko, 2018, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • HMTD
  ***

  Třikrát nebo čtyřikrát použijí hudební podklad který je jako pěst na oko a vůbec se k filmu nehodí. Jinak herecké výkony, kostýmy a z větší části i scénář jsou skvělé. Nechápu co si dnes filmaři myslí, že jim trocha elektronické hudby nebo co to tam bylo přitáhne k filmu o krasobruslařce širší publikum? Nebo že to dostane umělecký šmrnc? No to těžko je to jako hrát na housle kladivem.(3.9.2019)

 • kaposlav
  ***

  Samotný film, čo sa týka dramatičnosti, scenára atď. nič moc. Čo oceňujem vo filme je fakt ako formujú človeka peniaze a ako stráca súdnosť majetný človek, čo už nevie od radosti čo so sebou.(11.10.2019)

 • natalanka
  *****

  Tak to byla jízda. Uměla bruslit to bezesporu. Ego měla taky až do nebe. Semlela ji sláva a city ji chyběly. Film byl sám o sobě hodně dobrý. Měl spád, bylo na co koukat a to jak holka fičela životem mi připomnělo Eltona Johna i Frediho. Sláva jim udělala ze života peklo a nakonec se stejně cítili osaměle. Stojí za to ho shlédnout. Ale vracet se k němu nebudu. :-)(5.9.2019)

 • Johnny.ARN
  ***

  A čo si myslela, že bude zarábať navždy? To ma vždy dokáže fascinovať, ako si tí ľudia myslia, že ked sú bohatí teraz, budú bohatí navždy. No nebudú, lebo všetko minú na alkohol, autá a domy a nič im neostane. V prvej hodine sa toho strašne veľa udeje. Iný režisér by z prvej hodiny spravil jeden dvojhodinový film. Tá druhá je presný opak. V prvej vidíte lesk a slávu, zdola na hor, v tej druhej z hora na dol. Pomaly, ale o to hlbšie. Natočené výborne, zahraté skvelo, dobová atmosféra sa podarila. Proste film, kde si väčšina niečo nájde. 3 z 5(13.10.2019)

 • rigby
  ***

  Rozhodně sympatický film se stejně sympatickou hrdinkou, i když možná pro každého tak úplně ne. Nicméně i tak je zajímavý její život, protože je na co se dívat, ačkoli to zřejmě muselo být natočeno v mezích slušnosti a mnohé zůstává pouze naznačeno či letmo vysloveno. Na druhou stranu to zase takový zázrak není, abych si to hned běžel pustit znovu. 3+(3.9.2019)