Studený jako kámen 2

Studený ako kameň 2

Akční / Dobrodružný

USA, 1997, 93 min

• 5150

Koukatelné akční béčko s Brianem Bosworthem, které názvem odkazuje na jeho nejlepší film, společného s ním však nemá absolutně nic. Naopak, vykrádá zejména akční hit MIZEROVÉ (slovní přestřelky, rychlá auta, finále na letišti, atd.), ale třeba také pouličním basketballem připomene, že BÍLÍ MUŽI NEUMĚJÍ SKÁKAT.(25.3.2008)

• kingik

Tady jsem nepochytil, o co ve filmu vlastně šlo. Režisér Phillipe Mora byl vždy docela packal, ale vinu na této zkáze, která mimochodem s prvním dílem má společného jen Boswortha v hlavní roli, nenese jen on. Scénář byl asi psaný v kalupu a dopisovaný až na place. Scény na sebe většinou nenavazují, odvyprávět děj je takřka nemožné. Navíc chybí akce, a pokud na ni dojde, je velice špatně natočená. Na filmu jsem neshledal zhola nic zajímavého. Bosworth se po celou dobu tváří jakoby z jiného světa. V černých číslech je právem. 0%(15.11.2011)

• Martin741

Uz jednicka - Studeny Jako Kamen - nebol ziadny hit, akurat ze po uvedeni filmu par ludi zacalo uvazovat, ze Bosworth bude dalsou akcnou hviezdou, No, nestalo sa. Chlap ani nevie hrat, a takych ludi co chcu prerazit vo filmoch a nevedia hrat, je na mraky. Este je to aj rezisersky spatne a dialogy v strede su nepocuvatelne : 0 %(11.8.2018)

• choze

Titulky uvádí název Heart of stone, IMDB Back in business a český distributor se zase zákeřně pokouší cizopasit na Bosworthově prvním a posledním dobrém filmu, se kterým ho tu přitom vůbec nic nespojuje (zejména ne kvalita). Nudný scénář půjčující si z MIZERů (fet ukradený z policejního skladu, finální honička) bych odpustil, ale tristní nedostatek akčních scén, které jsou tu krátké a pohříchu nezajímavé, ne. A hrdinovy hovory s psycholožkou v rádiu? WTF?(28.9.2009)

• Lacike

Dalsi akcniak, kde toho hlavny hrdina viac nakeca ako nastriela. A ked uz konecne dojde na nejaku akciu, tak tiez nestoji za vela. No a Bosworth tu hra neskutocneho natvrdleho trubiroha, ktory si naviac musi liecit svoje mindraky s radio psychologickou. Fakt zly vtip rovnako ako cela neskutocne nudne prevedena zapletka, ktora vykrada Mizerov. Jedna hviezdicka za slusneho zaporaka, ktoreho stvarnil Brion James. 1/10.(12.1.2012)

• - Herec Brian Bosworth hrál i v předchozím filmu Studený jako kámen (1991), avšak tehdy se objevil jako jiná postava. (mzss1)