poster

Willy a kouzelná planeta

 • Francie

  Terra Willy: Planète inconnue

 • Slovensko

  Willy a kúzelná planéta

 • Velká Británie

  Astro Kid

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

Francie, 2019, 90 min

Režie:

Eric Tosti
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • megajalec
  *

  Až na nápaditý začiatok som sa celý film nudil. A ani farebná a pestrá animácia ma príliš nezaujala.(24.7.2019)

 • pan_ponozka
  **

  Ani tak, ani onak. Ani pro vetsi, ani pro vetsi. Ani poucne, ani zabavne. Ani ne hezke, ani roztomile. Proste barevne skakani.(13.7.2019)

 • Blondsky
  ***

  Čekal jsem nudný a obyčejný animák , ale kupodivu to byla docela dobrá dětská pohádka. Příběh je samozřejmě úplně jednoduchý a konec je více než předvídatelný. Takže proč tedy na snímek zajít? Je to samotný vizuál , který nikdy a nikde nevynechává a stále překvapuje. Pro děti ideální, ale starší se budou spíše nudit... 65 % .(23.7.2019)

 • Stanislaus
  ***

  Willy a kouzelná planeta zaujme diváka na první pohled zejména vizuálním zpracováním a tvůrčí fantazií, co se oné planety a tamějších tvorů týká. Vedle rozličně (a mnohdy velmi humorně) pojatých tvorů a krásných přírodních scenérií se mi líbilo, že byla do některých scén a titulků zakomponována pixelová animace - tudíž plusový bod za nápaditost. Dějově sice nešlo o bůhvíjak promyšlený snímek, který by přinášel do žánru něco nového, spíše šlo o kompilaci jiných, předchozích příběhů, čímž ale nechci říct, že by se jednalo o vykrádačku. Vedle survivalu zde máme dějovou linii o rodině a důležitosti přátelství, které může vzniknout kdekoli, kdykoli a mezi kýmkoli. I když film nenabízí zrovna velké množství vtipných scén, což by člověk v rámci žánru očekával, tak i přesto divák dostane nějaké to poučení, byť tuctové, a může se pokochat solidní animací.(15.7.2019)

 • AdaMM
  ****

  Animace krásná, planeta je opravdu zajímavá. Ale příběh je naprosto lineární a velmi velmi prostý. Pro děti starší 10 let asi trochu nuda, pro malé fakt pěkné :)(14.7.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace