Reklama

Reklama

Willy a kouzelná planeta

  • Francie Terra Willy : Planète inconnue (více)
Trailer 7
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi
Francie, 2019, 90 min

Obsahy(1)

Malý Willy cestuje s rodiči vesmírem. Po nehodě vesmírné lodi se sám v záchranné kapsli dostává na neznámou,divokou planetu. Naštěstí má s sebou důležitého parťáka – robota Bucka. V cizím světě na ně číhá mnoho nástrah a objevů… (Bioscop)

Videa (5)

Trailer 7

Recenze (31)

Maniik88 

všechny recenze uživatele

Stroskotanec, Mauglí, Avatar, Tarzan, všetko v jednom a v Sci-Fi háve. Hodne sme si s deckami užili túto dobrodružnú rozprávku o odlúčení, objavovaní sveta, kamarátstve, odvahe. Malo to vtipné momenty, vážné aj smutné a ako celok to bol podarený kúsok s krásnou grafikou, farebnou planétou a príšerkami. No a s robotom, ktorý sa snažil byť fajn ako Wall-e alebo Baymax s Veľkej šestky. Robot tu našťastie nehrá hlavnú rolu, no prispel k dokonalosti. V poslednej dobe vzniká hodne podarených rozprávok aj mimo Hollywood a Pixar. Táto je jedna z nich. ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Willy a kouzelná planeta zaujme diváka na první pohled zejména vizuálním zpracováním a tvůrčí fantazií, co se oné planety a tamějších tvorů týká. Vedle rozličně (a mnohdy velmi humorně) pojatých tvorů a krásných přírodních scenérií se mi líbilo, že byla do některých scén a titulků zakomponována pixelová animace - tudíž plusový bod za nápaditost. Dějově sice nešlo o bůhvíjak promyšlený snímek, který by přinášel do žánru něco nového, spíše šlo o kompilaci jiných, předchozích příběhů, čímž ale nechci říct, že by se jednalo o vykrádačku. Vedle survivalu zde máme dějovou linii o rodině a důležitosti přátelství, které může vzniknout kdekoli, kdykoli a mezi kýmkoli. I když film nenabízí zrovna velké množství vtipných scén, což by člověk v rámci žánru očekával, tak i přesto divák dostane nějaké to poučení, byť tuctové, a může se pokochat solidní animací. ()

Reklama

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $3,652,802▐ Nečakal som žiadne veľké zázraky, lebo animované filmy v posledných rokoch dosť stagnujú a dokopy len hŕstka kde tu, čo to, ponúkne. V tomto prípade našťastie kombinácia Stratený vo vesmíre s Krúdovcami v celku vyšla. Animácia je v norme, príbeh hravý aj keď, na prvý pohľad to vypadá strašne detinsky ale postupne to vygraduje do dosť bláznivého zábavného dobrodružstva na neznámej planéte plnej prekvapení. Samozrejme nechýbajú aj vypäté scény. Spokojnosť. /75%/ ()

Blondsky 

všechny recenze uživatele

Čekal jsem nudný a obyčejný animák , ale kupodivu to byla docela dobrá dětská pohádka. Příběh je samozřejmě úplně jednoduchý a konec je více než předvídatelný. Takže proč tedy na snímek zajít? Je to samotný vizuál , který nikdy a nikde nevynechává a stále překvapuje. Pro děti ideální, ale starší se budou spíše nudit... 65 % . ()

McGuffin 

všechny recenze uživatele

Podle názvu se zdá, že Willy a kouzelná planeta, Terra Willy: Planète inconnue, jsou dvojice, o kterou běží. Chyba lávky. Na neznámé planetě ztroskotá malý Vilém se svým pomocníkem robotem a čekají, až je záchranná sonda najde a odveze. Mezi místními rostlinami přitom najdou jedlé i jedovaté a mezi místními živočichy objeví přátele i nepřátele. Proto když je sonda objeví, jsou ve zdraví přeživší Vilém dospělejší a robot opotřebovanější. To neplatí o rodičích, se kterými se syn šťastně shledá, ti jsou nachlup stejní jak před chlapcovým ztroskotáním, o nic chytřejší, o nic starší. Scénář David Alaux, Jean-François Tosti a též režírující Eric Tosti. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

Galerie (21)

Reklama

Reklama