Reklama

Reklama

Nicky Larson: Agent amatér

  • Česko Nicky Larson: Agent amatér (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Nicky Larson (Philippe Lacheau) je mimořádný soukromý detektiv, který se proslavil také jako neporazitelný pouliční bojovník či neomylný odstřelovač. Často bývá pověřován řešením úkolů, s nimiž si nedokáže poradit nikdo jiný na světě. Za pomoci své partnerky Laury (Elodie Fontanová) nabízí zákazníkům výjimečné služby, přičemž všechny jsou víceméně velmi nebezpečné. Ale i takový slavný profesionál jako Larson má jisté osobní nedostatky - často podléhá obzvláště silné náklonnosti k něžnému pohlaví, což nejen ohrožuje výsledky jeho práce, ale i šíleně zlobí jeho partnerku Lauru. Jeden z jeho významných klientů ho jednoho dne pověří náročným úkolem: je třeba zajistit bezpečnost vznešeného Kupidova parfému, vůně, která udělá každého, kdo jej použije, absolutně neodolatelným. V důsledku chvilkové Larsonovy nepozornosti však legendární parfém padne do rukou zločincům. Nicky Larson musí božský parfém získat zpět a regenerovat jeho skvělé vlastnosti, což však zdaleka nebude jednoduché ... (JOJ Cinema)

(více)

Videa (5)

Trailer 2

Recenze (56)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Jediné negatívum vidím na tomto filmíku, a to je Elodie Fontan. Krásna dlhovlasá blondínka z Čo sme komu urobili alebo Alibi na mieru sa zmenila na divne červeno zafarbenú krátkovlasú pani, čo jej uberá na atraktivite a pridáva na rokoch. Ale inak dobrá komédia, presne ten francúzsky štýl, ktorý mi sedí a ani napriek výrazne sexuálne zameranej postave tu vtipy nie sú zbytočne prehnané. Apropo, asi aj vďaka tomu sa tu podarilo dotiahnuť Pamelu Anderson, ktorá by po Kupidovom parféme po päťdesiatke najviac prahla. Ako paródia na nadržaného Jamesa Bonda celkom fajn. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Philippe Lacheau a Tarek Boudali po čtvrté spolu a opět výborná podívaná na plný počet. Tihle dva točí nejlepší komedie posledních let a vztyčují obrovský prostředníček USA. Příběh je tak trochu parodie na Bondovky, ale plná kreativních a originálních nápadů. Hlavní hrdina je agent posedlý sexem a ženami, což je výborný námět pro fajn komedii. a místo bomby zde záporák vymyslí parfém lásky, který když spadne do špatných rukou, tak je problém na světě. Překvapila mě také akce, Phillipe Lacheau tu má fajn souboje samozřejmě v rámci komediálního žánru jsou podány efektně a vtipně něco na styl Jackie Chan a humor je přesně dle mého gusta. Už ve 30. minutě jsem měl asi 5 záchvatů smíchu a úvodní scéna z nemocnice má kultovní potenciál jako prase. Perfektní svižná a vtipná Francie, kde krom skvělých herců stojí za zmínku i trefně zvolený soundtrack.Příběh****, Akce****, Humor*****, Násilí**, Zábavnost*****, Hudba****, Vizuál****, Atmosféra**, Napětí***. 9/10. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Francouzi adaptovali, nebo spíše adoptovali, starý japonský comics City Hunter, jehož hrdinou je jedinečný a svérázný soukromý vyšetřovatel Nick Larson, který se rád obklopuje krásnými ženami, pojí ho nerozlučné přátelství se sympatickou spolubydlící, o které netuší, že i přes její pánský styl, který razí, dokáže být proklatě sexy, a který je najímán na ty nejzapeklitější případy. Jedním takovým se stane i prapodivný případ týkající se séra lásky, jež je převratným vynálezem v oblasti vědy a v nepovolaných rukou, dejme tomu teroristů, by mohlo být katastrofou. Schůzka s klientem, který jej vlastní, ukáže, že účinky po aplikaci séra/parfému způsobují, že se do vás zamiluje každý, na koho si ukážete. A můžete začít projevovat city i jedincům stejného pohlaví, i když jste přísně heterosexuální. A když se parfém skutečně dostane do nepovolaných rukou náhodného kolemjdoucího, bláznivá mise může začít. A bude u toho i Pamela Anderson. Talentovaný herec, režisér a scenárista Philippe Lacheau  je hvězdou francouzského filmu a pláten francouzských kin současnosti, u nás je jeho fanouškovská základna nevelká. A i přesto se nějaký film, kde se mihl/objevil, probojoval i do našich kin, kdysi třeba (K)lamač srdcí, mnohem později už celkem zabodoval komediálními příspěvky Vezmeš si mě, kámo?, Alibi na klíč. Stále ale mají čeští diváci jeho komedií problém si ho dostatečně zapamatovat a s nějakou konkrétní rolí si ho spojit. V téhle opravdu šíleně bláznivé komedii navíc vzhledově zase vypadá poměrně jinak. Jeho kreace muže posedlého ženami a neohroženého bitkaře, když se situace vyhrotí, je tím nejlepším, co jsem od něj zatím viděl. Směsice úmyslné trapnosti, svižné povedené akčnosti a gejzíru šíleně absurdních a nemálo parodických situací/scének/odkazů (namátkou bondovky) je dávkována s velkým režijním přehledem i nadhledem. Lacheau neopomněl na své kolegy, Tareka Boudali a Elodie Fontan. Zvláště účinky sexy šarmu druhé jmenované mohou mít pro nepřipraveného diváka vliv na jeho chámovod. Komedie nasadí po chvilce vysoké tempo, které nikterak výrazně nezpomaluje a nepolevuje, objeví se i nějaký ten explicitní výjev, k mání jsou i originálně absurdní gagy a již zmíněná (odkvetlá) Pamela Anderson. Kupodivu nic nenasvědčuje tomu, že by Lacheau a spol. usiloval o zábavné repete. Zřejmě usoudili, že sud s bláznivě třaskavým obsahem vyprázdnili hned napoprvé. A vyprázdnili jej hodně zábavně. 10/10 ()

Houbiczska 

všechny recenze uživatele

Za mě trochu netradiční Francie, která tasí slušnou akčňárnu kříženou s komedií a je to poměrně dost troll film pro diváky s podobným vkusem. Má to kopu vtipů, dostatečně poutavou hlavní linii o honbě za ukradeným parfémem, který ostatní donutí se do vás zamilovat, a situace, které příběh přinese, jsou často nečekaně originální a hlavně dost zábavné. Možná škoda, že je film dobrý po celou dobu, a tak nepřinese žádnou výraznější scénu, kvůli které by se film dal hlouběji zapamatovat. Dost slušný kousek. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Našlapaná akční komedie, která se v rámci žánru řadí k tomu nejlepšímu za několik posledních let. Nicméně jak už tady někdo napsal, je to tak vyvážené a dobré, že to místy trochu ztrácí glanc a není  tu žádná scéna nebo sekvence, která by diváka vystřelila z ponožek. Každopádně mě asi nejvíc pobavila videoherní scéna z vrakoviště a boží bylo i kachňátko. Herecky vše OK a to včetně bůhvíkde vykopané a oživené Pamely Anderson. Vůbec bych se nezlobil, kdybych se s Nickym potkal i v budoucnu. 80% ()

Galerie (14)

Zajímavosti (4)

  • Natáčení začalo 21. května 2018 a skončilo v srpnu 2018. Trvalo celkem čtrnáct týdnů, což je pro francouzskou komedii docela vzácné. Scény se natáčely na letišti Nice-Côte d'Azur, v Monaku, Paříži a Île-de-France. (bianci)
  • Laura (Elodie Fontan) a Nicky (Philippe Lacheau) jazdia vo filme na červenom aute Mini Cooper, podobne ako v komikse. S tou istou značkou auta a farbou jazdila Elodie Fontan aj vo filme Alibi na mieru (2017), kde bol Lacheau taktiež hlavnou postavou a režisérom. (maestrotatum)

Reklama

Reklama