poster

Eliminators

Akční

USA / Velká Británie, 2016, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Yoshitsune
  *

  Adkins ve filmovém světě, k životu potřebuje jen boxovací pytel, nékoho koho může chránit/pomstít popřípadě, někoho sejme v ringu a bude tím traumatizovaný natolik, že odjede do Asijské země a nebo do Ruska, kde bude mlátit další nešťastníky. Víc toho nepotřebuje a v podstatě by to i tady stačilo, kdyby ovšem ta akce nebyla jedna z nejvíc nudných co sem kdy viděl, né opravdu i Seagal který máchá svýma ručičkama, na nepřátelé kteří sou od něho pět metrů, i takové akční scény představují větší terno než to co sem viděl tady. Jako na bitky se hezky kouká, choreograficky jim nelze nic vyčíst, ale že bych je měl brát vážně ? To se říct nedá, je to spíš takové pošťuchování, ala ty teď plácneš mně a pak zase já tebe a bude to vypadat hodně drsně. Ale už začátek filmu, mně jasně varoval, pozor Adkins nemá žádné vousy, takže to bude logicky stát za hovno, ale já varování nedbal a naivně film sledoval, ve víře že to bude dobré. On pak sice nastoupí Wade Barrett, ten však působí hrozně komicky, neustále Adkinsovi skládá poklonu a švitoří mu do ouška samá hezká slůvka. A ze všech rolí, které Adkins hrál, tak tahle role utrápeného taťky mi asi nejvíc vadila. Jeden z nejhorších filmů s Adkinsem, nu což ta dnešní spokojenost nemohla trvat věčně, však vše nejlepší Adkinsi stále si borec, jen už neber tyhle role.(17.6.2017)

 • mzss1
  ***

  |50%| Poslední dobou stojí akční béčka za vyližprdel. No, to tu rozebírat opravdu nechci. Těšil jsem se na Adkinse a na jeho souboje – to jsem naštěstí víceméně dostal. Víc od toho ale nečekejte. Rozporuplnost – jeden zásadní pocit, který u mě po skončení převládal. Soubojů tu pár máme, není jich nějaké kvantum, ale přiměřený dostatek. Jsou solidně natočeny, chvílemi se jedná jen o obyčejné fighty a chvílemi se tu najde pár skvělých Scottových kousků. I pár zajímavých přestřelek tu máme. To ale bohužel není vše. Příběh je strašně primitivní, což mi moc nevadí, ale je to tak nezáživně podané, že se u toho dá pomalu usnout. Nejsem jediný, kdo tohle zaznamenal. Ale námět trochu připomíná Hard to kill se S.Seagalem – sice jen vzdáleně, ale přesto. Finále mě už moc nezaujalo, krom dlouhých dvou soubojů, které mi přišli jako nejlepší scény z celého béčka. Herci jsou dostatečně zvolení, stejně jako hudba. Podruhé bych si to ale už nepustil. Kvůli výbornému Scottovi to za to stojí, jinač je to obyčejná béčková jednohubka.(12.12.2016)

 • Marsik
  ***

  Kvalitní poctivé a solidní béčko, které si na nic nehraje. Jede si na jistotu prostě to svoje a dobře to plyne. Hoďka a půl úplně v pohodě. Režie a choreografie není taková, jako u Isaaca Florentina, který natočil většinu filmů s Adkinsem, ale i tak jsou bitky slušný a zabiják byl také velmi dobře vybrán. Ten by mohl z fleku dělat dubléra Adkinsovi - stejné typy. Na 4 hvězdičky to sice u mě nedosáhne, ale zabavil jsem se. 69%(4.1.2017)

 • Wacoslav1
  ****

  Dobrá tedy proč zbytečně kverulovat. Adkins je pořád v super formě, navíc si zatím pořád umí v té záplavě podprůměrných direct to ulož to filmů vybrat koukatelné kousky. Tady pochopitelně nemá smysl moc hodnotit děj nebo zápletku, to je taková tradiční béčková chujovina i když to funguje dostatečně. Co je tu ovšem hlavní držák to jsou precizně nasnímané a krásně přehledné souboje. Adkins je neskutečně pohyblivý a kvalitní kameraman a choreograf mu dávají vyniknout ještě víc, takže Scott pořád jede a tentokrát i bez bradky.70%(5.12.2016)

 • Rominator
  ***

  Do Thomasova (Scott Adkins) bytu vtrhnou tři ozbrojení muži a on je v sebeobraně zabije. Tato událost se rychle šíří všemi zprávami. Thomas se po incidentu probere v nemocnici a zjistí, že je připoután pouty k lůžku. Thomas musí jednat, aby ochránil svoji dcerku Carly... Z děje by se dalo vyzradit více, ale to by pak nebylo překvapení. Wade Barrett (Stuart Alexander "Stu" Bennett) jako Bishop je Adkinsovi zdatným soupeřem a jejich dva kontaktní souboje stojí za to. Několik málo informací ze závěrečných titulků: Tim Man - bojový choreograf / Fight Choreographer, Dan Styles - koordinátor kaskadérů / Stunt Coordinator, Tiago Silva - Thomas Stunt Double a Jason Beeston - Bishop Stunt Double. Film nabízí poctivou akci zabalenou v koukatelném příběhu.(27.11.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace