poster

Eliminators

Akční

USA / Velká Británie, 2016, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • malylada
  **

  Toto béčko nemá čím překvapit a více méně spadá do průměru po všech stránkách. Působilo to na mě dojmem nepodařené televizní inscenace, kdy všichni do jednoho odvádějí poloviční práci. Akce se scvrkává pouze na Adkinse a nájemného zabijáka, kteří si to třikrát přes kopírák rozdávají. Potěšilo mě vidět staříka z filmu Vikingové, který jediný nevypadal na plátně ospalým dojmem a škoda, že nedostal více prostoru. Adkins by se měl vyhnout těmto akčním filmům, aby se postupnými kroky nedopracoval k těm horším Seagalovkám........4/10(23.5.2017)

 • AlistairMir
  ****

  Velká spokojenost. Co mi hlava nebere je fakt, že tu spousta lidí řeší, že to nemělo kdovíjaký příběh. A co jako? Je to akční film kde jeden super borec likviduje řádku padouchů. Takže jde hlavně o akci a ta je více než povedená a Scott nám opět ukáže, že stále popírá zákony gravitace a dle na prach vysekané postavy je jasné, že se makalo na lahůdku - na Boyku. Tohle je jako předkrm před hlavním chodem vskutku mňamózní a velmi mě potěšil Wade Barrett, který roli nájemného zabijáka zvládl velmi dobře, má se Scottem dva delší fighty, oba dva jsou hodně povedené a rozhodně si ho v podobných rolích zvládnu představit i v budoucnu. Ve filmu se skoro pořád něco děje, takže nuda rozhodně nehrozí, Scott se řeže na všech možných místech (kabina lanovky, nemocniční chodba, přístav, okolí farmy, doma) někdy proti ozbrojené přesile, jindy férovka a souboje jsou přehledné bez milionu střihů. Já se bavil a fandům nadupaných akčáren álá 90tky plně doporučuji.(3.1.2017)

 • Rominator
  ***

  Do Thomasova (Scott Adkins) bytu vtrhnou tři ozbrojení muži a on je v sebeobraně zabije. Tato událost se rychle šíří všemi zprávami. Thomas se po incidentu probere v nemocnici a zjistí, že je připoután pouty k lůžku. Thomas musí jednat, aby ochránil svoji dcerku Carly... Z děje by se dalo vyzradit více, ale to by pak nebylo překvapení. Wade Barrett (Stuart Alexander "Stu" Bennett) jako Bishop je Adkinsovi zdatným soupeřem a jejich dva kontaktní souboje stojí za to. Několik málo informací ze závěrečných titulků: Tim Man - bojový choreograf / Fight Choreographer, Dan Styles - koordinátor kaskadérů / Stunt Coordinator, Tiago Silva - Thomas Stunt Double a Jason Beeston - Bishop Stunt Double. Film nabízí poctivou akci zabalenou v koukatelném příběhu.(27.11.2016)

 • mzss1
  ***

  |50%| Poslední dobou stojí akční béčka za vyližprdel. No, to tu rozebírat opravdu nechci. Těšil jsem se na Adkinse a na jeho souboje – to jsem naštěstí víceméně dostal. Víc od toho ale nečekejte. Rozporuplnost – jeden zásadní pocit, který u mě po skončení převládal. Soubojů tu pár máme, není jich nějaké kvantum, ale přiměřený dostatek. Jsou solidně natočeny, chvílemi se jedná jen o obyčejné fighty a chvílemi se tu najde pár skvělých Scottových kousků. I pár zajímavých přestřelek tu máme. To ale bohužel není vše. Příběh je strašně primitivní, což mi moc nevadí, ale je to tak nezáživně podané, že se u toho dá pomalu usnout. Nejsem jediný, kdo tohle zaznamenal. Ale námět trochu připomíná Hard to kill se S.Seagalem – sice jen vzdáleně, ale přesto. Finále mě už moc nezaujalo, krom dlouhých dvou soubojů, které mi přišli jako nejlepší scény z celého béčka. Herci jsou dostatečně zvolení, stejně jako hudba. Podruhé bych si to ale už nepustil. Kvůli výbornému Scottovi to za to stojí, jinač je to obyčejná béčková jednohubka.(12.12.2016)

 • Yoshitsune
  *

  Adkins ve filmovém světě, k životu potřebuje jen boxovací pytel, nékoho koho může chránit/pomstít popřípadě, někoho sejme v ringu a bude tím traumatizovaný natolik, že odjede do Asijské země a nebo do Ruska, kde bude mlátit další nešťastníky. Víc toho nepotřebuje a v podstatě by to i tady stačilo, kdyby ovšem ta akce nebyla jedna z nejvíc nudných co sem kdy viděl, né opravdu i Seagal který máchá svýma ručičkama, na nepřátelé kteří sou od něho pět metrů, i takové akční scény představují větší terno než to co sem viděl tady. Jako na bitky se hezky kouká, choreograficky jim nelze nic vyčíst, ale že bych je měl brát vážně ? To se říct nedá, je to spíš takové pošťuchování, ala ty teď plácneš mně a pak zase já tebe a bude to vypadat hodně drsně. Ale už začátek filmu, mně jasně varoval, pozor Adkins nemá žádné vousy, takže to bude logicky stát za hovno, ale já varování nedbal a naivně film sledoval, ve víře že to bude dobré. On pak sice nastoupí Wade Barrett, ten však působí hrozně komicky, neustále Adkinsovi skládá poklonu a švitoří mu do ouška samá hezká slůvka. A ze všech rolí, které Adkins hrál, tak tahle role utrápeného taťky mi asi nejvíc vadila. Jeden z nejhorších filmů s Adkinsem, nu což ta dnešní spokojenost nemohla trvat věčně, však vše nejlepší Adkinsi stále si borec, jen už neber tyhle role.(17.6.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace