IMT Smile a Kandráčovci

(koncert)

IMT Smile si pre svojich fanúšikov pripravili veľkolepú koncertnú šou, na ktorej zaspievali svoje najväčšie hity. Špeciálni hostia Kandráčovci si spolu s IMT Smile zahrali a zaspievali na jednom veľkom pódiu po prvýkrát. (TV JOJ)

tron

Prvú hodinu IMT klasika: namachrovaný Ivan Tásler experimentuje s hudbou, šaškuje a tancuje (ale šak OK, fanúšikovia si platia aj za to) a polovicu pesničiek nechá odspievať publikum (ale šak OK, čo by za to dali iné kapely, tie keď vyzvú obecenstvo, aby spievalo, nastane hrobové ticho). Asi to znie drsne, ale moja cesta s IMT sa proste dávno rozišla. Kedysi som bol veľký fanúšik, kupoval som si ich tričká a mnohé ich rané pesničky pokladám za kultové. Ale v posledných rokoch majú podľa mňa max. jednu dobrú pesničku do roka. Zvyšok je o ničom, texty sú nezáživné, miestami až hlúpe a plytké a nepáči sa mi ani spôsob, akým sa prezentuje líder kapely, jeho vystupovanie atď. Našťastie, po hodine a desiatich minútach na scénu nastúpia Kandráčovci. Nie som nijaký extra fanúšik ľudovej tvorby, ale jej skĺbenie s IMT Smile je veľmi zaujímavé, zimomriavkové a má niečo do seba. ()

Trevor

Ak ste ich fanúšikom tak tomu dáte 5, ak nie 1, ak hodnotíte kvalitu vystúpenia a záberov tak pravdepodobne 3*. Nič výnimočné, spoločný koncert dvoch populárnych a dobrých slovenských skupín. ()

Autogram

Naozaj vydarený koncert z Východnej. S Kandráčovcami to Táslerovcom ladí a výborne to zaklincovali Sokolmi a Cestou 540. Ani sa nečudujem, že Jojka koncert opakovala vo vianočnom čase niekoľkokrát. ()

majec4

Skvely mix pesniciek oboch skupin. Tie prechody medzi skladbami boli brutalne. Cele to bolo fakt super zvladnute. Opat mi IMT Smile potvrdili, ze aktualne sa na nich nechyta nikto na SK scene. Kandracovcov poznam len zbezne, no pre taketo programy su evidentne najlepsi partaci. ()

Torgal

Zážitkovo super predstavenie pre prítomných divákov, ale keďže hodnotím dojmy z pohovky neodpustím si niekoľko poznámok. Tásler polovicu koncertu len diriguje spevy fanúšikov alebo počúva nekonečné sóla na trúbku a saxofón. Častokrát ani nevie kedy ukončiť pesničku a pokračuje aj tam, kde si celé publikum myslelo, že už skončila. A hoci sa mi IMT Smile celkom páči, tak Kandráčovcov naozaj nemusím. Takže za mňa mierny nadpriemer, vyššie známky prenechávam fanúšikom. 7-/10 ()

Dolby.130

No to bolo niečo úžasne. Perfektný koncert to bol. Neskutočné hyty ladili mojim ušiam. IMT Smileje fakt najlepšia Slovenska kapela a Ivan je neskutočný frajer. Ako klobúk dole pred takým výkonom a atmosférou. A aj Ondrej Kandráč super hral no proste veľká škoda že som tam nebol na živo ale aj s telky to bolo super. ()

Equilita

Teraz sa asi trochu opustím, keďže sú Vianoce a tento koncert som sledovala v náladičke po pár pohároch vína. Aj napriek tomu, že slovenskú hudobnú tvorbu absolútne neuznávam, musím uznať, že IMT Smile je jedna z našich najlepších kapiel (prvenstvo si u mňa stále držia Horkýže Slíže :P). Ako vždy skvelý výber pesničiek a tak isto ako s Lúčnicou, tak aj s Kandráčovcami to skvele ladilo. Folklórne rytmy celý koncert ozvláštnili a dostali na úplne inú úroveň. ()

MatoMan

IMT Smile najlepšia kapela na Slovensku. Ivan Tásler skvelý hudobník a spolu s Kandráčom tvorili super duo. Skvelý koncert, výborne Východňare. ()