Znepřátelené gangy se po krvavém útoku sjednotí a v ulicích propukne násilí. Ah Toy se od nečekané návštěvy dočká pomoci. (Netflix)

Chen

Brutální, atmosférické, intenzivní a s dechberoucí výpravou (speciálně pak na to, že tvůrci měli velmi omezené zdroje, což rozhodně nebylo vidět). Naprostá mistrovská filmařina. ()

warrenur

Ked sa nenavist davu zamera na tych, ktorymi pohrda a ktorych obvinuje, vyzera to v plnom priebehu presne takto. Akurat v tomto priklade napadnuti mali akusi "odpoved" aj sami. Inak by to bol lync az pogrom. Vyborna kamera i atmosfera. Zjednotenie sa proti spolocnemu nepriatelovi a docasny klud "zbrani" mal tiez svoju vypovednu hodnotu, hoci miestami posobil trochu naivne. 90% Natocit to takto asi lacne nebolo . ()

muti

Ten moment keď sa vezme spravodlivosť do vlastných rúk, keď sa vytvorí masa, ktorá chce oko za oko a ešte pár zubov navyše. Trma vrma kde sa ide All in je highlight seriálu. Pekný nuts ()

Pozerac

Trochu som sa nechal učičíkať s tým, že v druhej sérii, po skvelej 8 časti to nemôže byť lepšie a s miernym dešpektom som začal pozerať 9 epizódu a dostalo sa mi toho, čo som nečakal, nefalšovaného brutálneho pouličného násilia a davovej psychózy. Ah Sahm ako prevtelenie Bruce Lee s nunčakmi v závere lahôdka. ()