Má vlast - galavečer ke 100 letům republiky (TV pořad)

Hudební

Česko, 2019, 63 min

Decentní hudba rozličné kvality a různých žánrů jako příjemnější alternativa k rozjuchaným (post)silvestrovským zpívánkám. 1) Vkusný večer s decentním 54letým Martinem Dejdarem v roli moderátora působil po silvestrovských estrádách jako kapka vody živé. 2) Zvláště bych ocenil 66letého Jaromíra Nohavicu za výborně zvolenou hašlerovku, dále pak orchestr Ježkovy stopy za písničku Život je jen náhoda Voskovce, Wericha a Ježka, skupiny Lojzo a Šlapeto i 53letou Lucii Bílou.(4.2.2019)

Paní Eva Pilarová mě mile překvapila. Je to stále dívka s rytmem v těle. I ve svých skoro osmdesáti letech. Znám jen jednu ženu, která dokáže být stále stejně svěží i po 80-ce. Je to moje milá maminka.(4.1.2019)

• doriana.g

Ty kardašjanovské prciny, olemovány hnědou, a všechny spolu proklaty, to měla být srdce? Pane Soukupe, hlídejte si pro příště víc lidi, co dělají to kolem dokola. A pro vás autory - Vtipné? Ne, jen nevkusné.(11.1.2019)