poster

Keith Richards: Under the Influence

Dokumentární / Hudební

USA, 2015, 82 min

Režie:

Morgan Neville

Kamera:

Igor Martinovic

Producenti:

Sara Enright
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iz67
  *****

  Pohodová záležitost o pohodovém maníkovi(7.4.2017)

 • kobe6
  *****

  Můj největší sen je s tímto pohodovým mladíkem dát panáka dobrýho pití a nechat si pouštět jeho bluesovou influence. Keith je a vždy bude ztělesnění Rock'n'Rollu....a i po tom co dokázal si stále váží svých předchůdců. Pro velké fandy tu asi není přebytek nových informací, ale i tak si tento dokument užijete. Koukat na Keefa ve studiu či vidět jeho sbírku kytar...tomu říkám slast :)(10.7.2016)

 • Dementra
  ****

  Pro ostřílené fanoušky tu v podstatě není nic nového, ale přesto se na to pěkně kouká, je to docela nabité příjemnou atmosférou. Pro ty neostřílené je to fajn průlet karierou KR. A hlavně je to dostupný na českym netflixu.(7.2.2016)

 • JimiH
  ****

  Neříkám, že jsem bůhvíjaký fanoušek Stounů, ale je pár alb i singlů, které budí respekt i po letech. Keith Richards ze sebe nedělá génia, ale člověka, který si velmi uvědomuje kořeny své tvorby. Je ale zábavné ho nejen slyšet hrát, ale také poslouchat, jeho názory na život i hudbu jsou snad identifikovatelné. Ne každá rocková legenda působí takhle civilně a Keith patří mezi ty největší, nebo snad znáte někoho ve svém okolí, kdo nezná ani Satisfaction? P. S. Pokud jo, pusťte mu ji a pak hned Sympathy for the Devil, Paint it Black a hlavně Gimme Shelter ;)(7.1.2016)