Endro~!

Epizody(12)

Po mnoha útrapách a soubojích se skupina mladých dobrodruhů v čele s hrdinkou Yulií Chardiet dostala až do sídla samotného vládce démonů. Bitva to byla tuhá a mocný démon dokázal bez problémů všechny útoky odrazit. Yulia se proto rozhodla použít svůj poslední trumf a spolu s ostatními vyvolali mocné kouzlo, které mělo vládce démonů uvěznit v pasti mezi prostorem a časem. Zde by klasický hrdinský příběh nejspíš skončil, ovšem kouzlo nevědomky selhalo. Vládce démonů byl sice oslaben a jeho podstata si dokázala udržet pouze podobu malého děvčátka, ovšem byl vrácen zpět v čase do doby, kdy Yulia a její kamarádky teprve začínaly svou dráhu dobrodruhů v království Lapanesta. Zde navštěvovaly školu pro budoucí dobrodruhy a jejich osud se teprve začínal psát. Pán démonů pocítil svou šanci a pochopil, že pokud Yulia nikdy tuto školu nedokončí, pak se nestane hrdinkou a jeho plánům nebude stát nic v cestě. Tak se jako malá, avšak velmi nadaná dívenka Mao, dostalo toto mocné zlo až na post učitele našich hrdinů a udělá vše pro to, aby se příběh tentokrát vydal úplně jiným směrem. Ale dá se vůbec zvrátit osud a předurčení? (Jeoffrey)

Jeoffrey

Endro~! je sympatická, veselá, zábavná a milá oddychovka, kterou ocení především všichni fanoušci roztomilých věcí a kreslených dívenek, tedy pro mě ideální záležitost. Bavil jsem se a konec mě příjemně dojal, tedy končím opět s tím nablblým úsměvem, který mám při sledování těchto anime tak rád. Většina dílů se mi líbila, postavy jsem si oblíbil a Mao-sensei si doslova zamiloval. Zkrátka byly to příjemné chvíle, které jsem s touto partou prožil, i když i zde byly okamžiky, kdy jsem si říkal, že to je někdy strašná blbost a třeba na takový devátý díl bych díky tomu, jak málo mě chytil podle mě zbytečný koncept magických karet, nejraději zapomněl. 7,5/10 ()