Episode 2 (S01E02) (epizoda)

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2019, 50 min

Druhá epizóda seriálu Sex Education je už citeľne slabšia. Neobsahuje toľko zaujímavých momentov, ako v pilotnom dieli, ale snaží sa rozobrať jednu líniu poriadne a do podrobna. Osobne by som radšej volil prvú stratégiu, no možno nám táto epizóda pomohla vybudovať vzťah s vedľajšími postavami a zlepšiť, resp. zoceliť vzťah s hlavnými. Nechcem vynášať unáhlené rozsudky hneď po druhej časti, no táto epizóda jednoznačne upadla a dúfam, že to nebude pokračovať aj naďalej.(15.1.2019)

I tentokrát jsem zůstal u čtyř hvězdiček, přestože mě tvůrci silně zklamali kolektivním zvracením. Tyhle scény bych čekal spíše v nějaké americké, studentské komedii společně s pitím piva hlavou dolů, situaci naštěstí zachránila babička z Útvaru rychlého nasazení, to byl drsný moment. Každopádně to bylo naposled, co jsem seriálu lehce přidal na hodnocení, příště už budu tvrďák.(13.3.2019)

Přes stejné hodnocení si myslím, že druhý díl je o něco lepší a to i navzdory zbytečné zvracecí scéně. Stejně tak i rozvíjení postav mi příjde, že je o něco lepší a rozumnější. Čistě osobně mi vadí ta postava veverky.(21.1.2019)