Episode 2 (S01E02) (epizoda)

Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2019, 50 min

 • Ex1T
  ***

  Druhá epizóda seriálu Sex Education je už citeľne slabšia. Neobsahuje toľko zaujímavých momentov, ako v pilotnom dieli, ale snaží sa rozobrať jednu líniu poriadne a do podrobna. Osobne by som radšej volil prvú stratégiu, no možno nám táto epizóda pomohla vybudovať vzťah s vedľajšími postavami a zlepšiť, resp. zoceliť vzťah s hlavnými. Nechcem vynášať unáhlené rozsudky hneď po druhej časti, no táto epizóda jednoznačne upadla a dúfam, že to nebude pokračovať aj naďalej.(15.1.2019)

 • Necrotongue
  ****

  I tentokrát jsem zůstal u čtyř hvězdiček, přestože mě tvůrci silně zklamali kolektivním zvracením. Tyhle scény bych čekal spíše v nějaké americké, studentské komedii společně s pitím piva hlavou dolů, situaci naštěstí zachránila babička z Útvaru rychlého nasazení, to byl drsný moment. Každopádně to bylo naposled, co jsem seriálu lehce přidal na hodnocení, příště už budu tvrďák.(13.3.2019)

 • KM Phoenix
  ***

  Přes stejné hodnocení si myslím, že druhý díl je o něco lepší a to i navzdory zbytečné zvracecí scéně. Stejně tak i rozvíjení postav mi příjde, že je o něco lepší a rozumnější. Čistě osobně mi vadí ta postava veverky.(21.1.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace