První polovina dílů diváka perverzně naláká a tu druhou dokouká, protože ho zajímá, jak skončí. Původní super myšlenka s poradcem se bohužel později zvrhla v další příběh teenagerů ze střední. Trochu divný retro střední, což nevadí, aspoň vizuál nepůsobí stereotypně. Herci působí sympaticky a sedí na své místo, až na Olu, se kterou jsem zpočátku trochu bojovala, ale dá se to. A Gillian Anderson? Páni, ta ženská má fakt svůj šarm.(20.1.2019)

Nenechte se zmást, tenhle seriál není vůbec o Gillian Anderson. I když na svůj věk vypadá fantasticky, tak je spíše jen takovou třešinkou. Zbytek tvoří velmi dobře poskládaní herci, kteří zapadli do příběhu, který není tuctový, mnohdy je úplně jako ze života a hlavně se na něj báječně a uvolněně kouká. A to je tak jeden z důvodů, proč nakonec nadhodnocuju na plný počet. Seriál na podobné téma je víc, než dost, ale natočit ho takhle kvalitně, to se vážně vidí tak jednou, dvakrát za rok.(22.1.2019)

Jak začít.. Tento seriál mi doporučil jeden můj kamarád (Ten je takový... no... jak je to slovo.. puberta:-) ) . Moc jsem od toho nečekal. Název ,,Sex Education" mluví za vše. Myslel jsem, že bude další trapný americký seriál, který se bude tvářit, že je vtipný. Po první epizodě to tak opravdu vypadalo. Nevěděl jsem co si o tom seriálu myslet. O pár dílů později se z toho vyklubal zajímavý seriál, který rozhodně stojí za zhlédnutí. Ještě, že jsem poslechl svého kamaráda a pustil si tento seriál. Dávám 8,7/10!!(16.2.2019)

Dobře. Tak takhle...dostat se přes první díl bylo utrpení. Nějak mě to nechytlo a byla jsem otrávená natolik, že mé rozhodnutí dál ve sledování nepokračovat bylo téměř stoprocentní. Jenomže...Asu mám fakt ráda...no a ono se to rozjelo. Vtipné, svižné, v mnoha ohledech nepředvídatelné. Super soundtrack a nechybí ani ten retro nádech, typický pro Netflix.(11.1.2019)

Tohle mi hodně sedlo. Herci jsou moc fajn, potěšil můj oblíbenec Purefoy i když měl jen miniroličku a Gillian výborná, jen se mohla trochu víc ukázat. Příběhově takové ty klasické linky, které jsme viděli už několikrát, ale jsou moc pěkně vyprávěny a k tomu slušně okořeněny sexuálními problémy náctiletých. Vše to je krásně natočené, zahrané a hlavně velmi zábavné. Bohužel 8 epizod uteče velmi rychle a tak nezbývá než čekat na další sérii.(10.2.2019)

• - Závěrečná scéna, kdy Otis (Asa Butterfield) začíná dosahovat orgasmu a „vylítává do vzduchu“, je inspirována scénou z filmu Nymfomanka (2013), kde hlavní hrdinka taktéž poprvé dosáhla orgasmu. (pityty)

• - Netflix zveřejnil, že se na první sérii za tři týdny od uvedení podívalo přes 40 milionů uživatelů. To je i jeden z důvodů, proč byl seriál prodloužen. (holub109)

• - Závěrečná scéna se žáky, vstávajících ze židlí, přiznávajíc se k vlastnictví jejich přirození, se podobá scéně z filmu Divoška (2008), kde se žáci zastávají hlavní hrdinky. (pityty)