Epizody(8)

Nesebevědomý Otis zná všechny rady na sexuální neduhy. Jeho matka je totiž terapeutka. Rebelka Maeve mu proto navrhne, aby si ve škole otevřel sexuální poradnu. (Netflix)

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriálová učebnice pro mrduchtivé delikventy, která bez nenápadného uvědomění zábavně vyučuje jedince sexuálním stykem nepolíbené. Aneb exkluzivní sexpertýza v praxi - vše zcela komplet bez cenzury a navíc famózní komediální formou, kterou umí jenom briti! Jak jednou pravil Komenský: Sexuální výchova hrou! Asa Butterfield je zde ve svý nejstylovější roli jeho dosavadní kariéry. Nadmíru značná spokojenost.... // VERDIKT: 8,5 vibrátorů z 10 // ()

GeusX

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na tento seriál jsem narazil zcela náhodou. Sehnal jsem si hned kompletní dvě série (v cz dabingu). První dva díly jsou více komediální, další jdou více do dramatické hloubky. Baví mne to a dávkoval jsem si jednotlivé díly téměř pravidelně každý den. Hlavní postavy i obsazení je zajímavé a velmi pěkně uvěřitelně zahrané. (Trochu mi to připomenulo seriál, anglický i americkou mutaci, "Skins", který má však o něco více hlavních postav a svou poutavostí mi přivozoval diváckou závislost.) 1.série: >80% ()

mm13

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

ScarPoul mi ukradol všetko, čo som tu chcel napísať... a ide do topky! (ScarPoul tam ide, či sa tam dostane aj Sex Education si ešte počkáme minimálne tú druhú sériu, sympatie ale tento seriál vzbudil - hlavne autorka s hercami vzbudili - obrovské) ()

ScarPoul

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neuveriteľne príjemné a dobré. Funkčné postavy, ktoré dýchajú, sú zábavné a viete s nimi cítiť. Herci bezchybní. Viem si predstaviť, ako si točenie museli užívať. Asa Butterfield rulez! Jeho humorné kreácie a balansovanie medzi looserom a veľmi uvedomelým jedincom je prirozdené a úsmevné.Čo je ale dôležité - veľmi hravou a veselou formou hovorí seriál o dospievaní a vážnych veciach. Hľadá riešenia, motivuje a zároveň je ľudský. Viete presne čo sa bude diať, ale chcete aby sa to tak dialo. Chcete takú tú telenovelu zo života, ktorá funguje na mnohých úrovniach. Pre mňa jedno z najpríjemnejších prekvapení tohto roku. Jasný dôkaz že Netflix vie ktorému nápadu dať zelenú. Teším na druhú sériu. Prvá séria - 100% ()

Spiker01

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zpočátku trošku nenápadný kousek od Netflix, jež se posléze vyvinul v obří hit této úspěšné streamovací služby a ačkoliv mi trvalo přes tři měsíce seriálu věnovat více času, nyní toho rozhodně nelituji. Zřídkakdy se mi stane, že by mě nějaký seriál strhnul od začátku a už do konce nepustil a ačkoliv se to nestalo ani u Sex Education, dostal jsem výborný feel good seroš z britské střední s výborně napsanými a výraznými postavami, zápletkami, které stále nejsou tak obvyklé a provařené a celkově další povedený zářez mého nejoblíbenějšího streamovacího giganta. Nyní se budu věnovat hlavně hercům, jelikož představování jejich postav se přirozeně v prvních sériích tvůrci věnují zdaleka nejvíce. A v tomto okamžiku je pro mne největším objevem Gillian Anderson, kterou jsem nikdy extra nemusel, ale v tomhle seriálu jsem si jí naprosto zamiloval. Asa Butterfield (22) do své role sedí perfektně, ostatně pořád vypadá na těch 16. Ale kdo jej plně zastiňuje, tak je nový objev Emma "Margot Robbie "Mackey (příště už by si mohla vyndat ten kroužek v nose), jež takové doufám, že se brzy objeví v něčem pořádném v kinech. A mimochodem, jsem tým Ola. Nejlepší scéna : 7.díl, promluva Erica se svým otcem. Naprosto srdcervoucí okamžik. PS : Trošku se bojím, jestli hodně lidí nenalákal clickbait název a k druhé sérii se nevrátí.. ()

• Když se Maeve (Emma Mackey) zeptá Jacksona (Kedar Williams-Stirling) při večeři na záchod, tak ten ji pošle do svého pokoje. Maeve poté odejde, aniž by věděla, kde Jackson pokoj má. (Duoscop)
  • Když je Maeve (Emma Mackey) na klinice, tak se jí sestra zeptá, jakou rukou píše. Přestože Maeve odpoví, že je levák, tak je jí napíchnuta právě levá ruka. (noelcoward73)