Otisova klinika se rozjíždí a stejně tak jeho náklonnost k Maeve, která ho neočekávaně požádá o pomoc. Eric se zabaví sám a je o něj zájem. (Netflix)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hmmm, zrovna, když jsem byl připraven epizodu tvrdě zkritizovat, ukázali tvůrci, že opravdu umí přijít s kvalitním scénářem. Pravda, humoru nebylo tolik (zato byl kvalitnější), ale dočkal jsem se slušných dramatických momentů, u nichž nedošlo na zbytečný patos (i když tady ta možnost byla). ()

Dr. Hawkeye

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Asa Butterfield je neskutečný sympaťák a skvělý herev a Emma Mackey je nádherná a talentovaná herečka. Skvělý díl, jdoucí víc do hloubky. Maeve není taková drsačka, jak se zdálo, ale to šlo tušit už od prvního dílu. Super, jen tak dál. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Označovanie ľudí, ktorý sa snažia chrániť nenarodené deti za pokrytcov, vtlačenie do priblblých detských mozočkov že keď ide biele dievča na potrat je to v pohode a v pohode je aj izbička plná nezamestnaných kakaovníkov, to ako po dvojici ľudí čo obhajujú práva nenarodených detí liberálny hnoj hodí vrecko s múkou lebo majú iný názor je zúfalstvo. Potom si pozriete správy o gynekológovi ktorý pracoval v Piešťanoch a pohlavne zneužíval deti, nájdete si menný zoznam zamestnancov a potom si podľa iniciálov pozriete aj jeho profil na Facebooku a dozviete sa že mal profilové fotky volím Čaputovú, som admin Zomri a som proti fašizmu a zistíte čo za pedofilný hnoj podporuje nielen potraty ale aj iné liberálne hodnoty. Za hudbu jedna hviezdička, opäť tradičný liberálny hnoj v podaní Netflixu. ()

• Když je Maeve (Emma Mackey) na klinice, tak se jí sestra zeptá, jakou rukou píše. Přestože Maeve odpoví, že je levák, tak je jí napíchnuta právě levá ruka. (noelcoward73)