Otisova klinika se rozjíždí a stejně tak jeho náklonnost k Maeve, která ho neočekávaně požádá o pomoc. Eric se zabaví sám a je o něj zájem. (Netflix)

Frajer42

Bylo to rozhodně lepší než předchozí dva díly. Zejména proto, že zde poprvé nebyla taková nechutná křečovitá snaha dělat legraci za každou cenu a upravovat charaktery postav lusknutím prstu. Ne, že by to v rámci předchozích dílů vedlo k rozkmitání bránice. Také mě zde neiritovalo panické tahání sexuálních rad z rukávu a vůbec celý díl působil podstatně přirozenějším dojmem. Minimálně do té míry, že se polovině postav 10 x během dílu neotočil charakter o 180 stupňů, což se mi líbilo. Bohužel, stále mě sere asi 80 % postav. [33 %] ()

Necrotongue

Hmmm, zrovna, když jsem byl připraven epizodu tvrdě zkritizovat, ukázali tvůrci, že opravdu umí přijít s kvalitním scénářem. Pravda, humoru nebylo tolik (zato byl kvalitnější), ale dočkal jsem se slušných dramatických momentů, u nichž nedošlo na zbytečný patos (i když tady ta možnost byla). ()

Dr. Hawkeye

Asa Butterfield je neskutečný sympaťák a skvělý herev a Emma Mackey je nádherná a talentovaná herečka. Skvělý díl, jdoucí víc do hloubky. Maeve není taková drsačka, jak se zdálo, ale to šlo tušit už od prvního dílu. Super, jen tak dál. ()

Trevor

Označovanie ľudí, ktorý sa snažia chrániť nenarodené deti za pokrytcov, vtlačenie do priblblých detských mozočkov že keď ide biele dievča na potrat je to v pohode a v pohode je aj izbička plná nezamestnaných kakaovníkov, to ako po dvojici ľudí čo obhajujú práva nenarodených detí liberálny hnoj hodí vrecko s múkou lebo majú iný názor je zúfalstvo. Potom si pozriete správy o gynekológovi ktorý pracoval v Piešťanoch a pohlavne zneužíval deti, nájdete si menný zoznam zamestnancov a potom si podľa iniciálov pozriete aj jeho profil na Facebooku a dozviete sa že mal profilové fotky volím Čaputovú, som admin Zomri a som proti fašizmu a zistíte čo za pedofilný hnoj podporuje nielen potraty ale aj iné liberálne hodnoty. Za hudbu jedna hviezdička, opäť tradičný liberálny hnoj v podaní Netflixu. ()