Eric zjistí, že je Otis zamilovaný do Maeve. Mladý sexuální terapeut však má velmi rozporuplné pocity, když se mu horlivý Jackson snaží pomoci jeho tajnou lásku získat. (Netflix)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po minulém, kvalitnějším dílu, sklouzla čtvrtá epizoda zpět do průměru (vlastně lehkého nadprůměru), mám takový pocit, že by mě víc bavilo, kdyby byl děj postaven více na těch téměř terapeutických sezeních a méně na laciných fórcích. Ale alespoň jsem si našel svou oblíbenou postavu, Lily je démon! ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ešte aj Asa Butterfield, na ktorého sa pritom ako sa pokúsi masturbovať s radosťou pozerali všetky 13 ročné fanynky seriálu s tomu zodpovedajúcim intelektom a ich staršie kamarátky s rovnakým výkonom svojich mozgových závitov a približne 4% časť mužskej populácie (inu mať 50 zapnúť si Sex education a vidieť tam Asu Butterfielda ako predstiera onaniu a pritom herec vyzerá na 16 musí byť pre labúžnikov ritných otvorov dokonalým rajom) vyzerá pristaro. Ostatný diváci si všimnú, že ešte aj tento bejbyface pri záberoch na chodby škôl pôsobí neprirodzene staro medzi ostatnými komparzistami zo školy, kde sa príbeh natáčal. O ostatných hercoch nehovoriac. Teší ma, že mi bude stúpať percento filmov ktorým dám 1* aj vďaka epizódam tohoto seriálu, pretože predpokladám že to bude strop ktorý mu udelím. Tak ale adolescenti a pederasti sa pri tom nepochybne bavia. ()

Samuel7

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Co nesnáším, je intelektuální elitářství a pozérství. Tento seriál se tváří, jak je hrozně na úrovni, postavy zde čtou Virginii Woolf a další feministické autorky a naopak Hunger Games jsou tu považovány za vtip. Přitom k hloubce této série, která se zabývá traumatem, závažnými sociopolitickými problémy, emoční otupělostí, lhostejností většiny populace aj., má Sex Education na hony daleko. A ani filmařsky se hlavně takovému Catching Fire zdaleka nevyrovná. Kdyby si seriál nehrál na něco, co není, tj. na víc než nenáročnou podívanou ze života teenagerů, neměl bych nic proti němu, ale z narativu je patrné, že se bere o dost vážněji, než by bylo zdrávo. Průměr není nic špatného, ale ať se prosím netváří jako nějaký intelektuální skvost. Nastrčit do scénáře Woolf a další revoluční autory vážně nezvyšuje revolučnost samotného seriálu. Já skutečně po čtyřech dílech zatím netuším, proč je tento seriál mezi 200 top všech dob. Mimochodem na imdb se takto vysoko ani náhodou seriál neumístil a ani ceny zrovna nesbírá, takže až takový zázrak to asi nebude. ()

hynous

"Fuck the fear. Tomorrow, you could be driving along in your car, happily, and then, uh, head to head with an 18-wheeler truck.and your're squished to the road, and you're dead. Just a waste of time. So fuck fear." ()