Erotická fotka zažene jednu holku do úzkých. Maeve chce vystopovat nestydatého viníka a nutí Otise, aby v důležitý den učinil těžké rozhodnutí. (Netflix)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pátou epizodou mě tvůrci dost zklamali. Otisův nejlepší kamarád je gay, fajn, mlčel jsem, Otis radil lesbičkám, fajn, proč ne, teď ale přibyly Jacksonovy matky a následný hrdý boj žen proti příkořím a já jsem zjistil, že už je na mě děj až příliš korektní. Doufal jsem, že právě téma seriálu zaručí, že nebude tolik konvenční, zjevně k tomu ale chyběla odvaha. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Neskutočná hlúposť o tom, ako údajný biely neonacisti napadnú kakaovníka preto že ide v ženských šatách a kakaovníkovi je potom nepríjemné že pred jeho teplučkým zadočkom dá prednosť slečninej záhradke jeho najlepší kamarát. A záver v ktorom sa solidárne celá škola, respektíve všetky dievčatá spoja a tvrdia že fotka ktorá koluje po škole je ich záhradkou...sadnite si niekedy do vlaku a ak náhodou nebude mať so sebou slúchadlá budete si nútený vypočuť rozhovor skutočných 16 ročných čajočiek a ich ódy na ohováranie kamarátky ktorá vystúpila pred 13 sekundami. Prirodzene k ich veku zodpovedajúcemu slovníku a samozrejme aj na inteligenciu náročnej téme, že ešte nemá tenisky Vans... ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Nevíš, co si mám vzít na večeři?" "Hele, úplně cokoliv kromě toho co máš na sobě. Bráchova holka k nám jednou přišla v tričku Nine Inch Nails a máma se bála že je satanistka. Jo a na záchodě pak nechala obrovský hovno a ucpala nám odpad. Takže to taky nedělej. Hlavně si pamatuj: na prvním dojmu záleží!" .... Aneb ta nejlepší ukázka toho, jak racionálně řešit dilema mezi úchylným lhářem a pochcaným kobercem - vskutku kuriózní abstraktně metaforický kontrast. Závěr ve stylu I am Spartacus! je absolutní vrchol feministické epiky... "It's my vagina!" ()

• Závěrečná scéna se žáky, vstávajících ze židlí, přiznávajíc se k vlastnictví jejich přirození, se podobá scéně z filmu Divoška (2008), kde se žáci zastávají hlavní hrdinky. (pityty)
  • Když se Maeve (Emma Mackey) zeptá Jacksona (Kedar Williams-Stirling) při večeři na záchod, tak ten ji pošle do svého pokoje. Maeve poté odejde, aniž by věděla, kde Jackson pokoj má. (Duoscop)
  • Scéna, kdy se lidé v sále hlásí k vlastnictví přirození na fotografii, je pop-kulturní referencí na slavnou scénu z filmu Spartakus (1960), kde se vzbouřenci prohlašují za Spartaka, aby jej ochránili. (kukkik)