• Dr. Hawkeye
  ****

  Zvláštní, že se tvůrcům v epizodách, kde se vztahy hrdinů řeší víc do hloubky, poněkud vytrácí humor. Přesto si i tyto epizody drží vysokou úroveň...(17.1.2020)

 • Trevor
  *

  Vo vedomostnej súťaži na otázku "ktorá krajina má iba jedno časové pásmo napriek obrovskej rozlohe" dve snehové dievčatá odpovedajú nesprávne (Rusko a Kanada) , ale kakaový 130 kilogramový ženský vorvaň vie že to je Čína...Kakaový alfasamec si teraz nevie vybrať ktorého LGBT priateľa uspokojovať zatiaľ čo snehový Otis nie je schopný uspokojiť svoju priateľku. 89% na čsfd, nie je o čom...(11.3.2020)

 • Hunt
  ***

  50%(4.3.2020)

 • Necrotongue
  ***

  Děj opět přinesl mírné zlepšení, ne ale takové, které by mi stálo za přihození hvězdičky. Seriál už tradičně zvedá hustotu homosexuální populace ze čtyř na čtyřicet procent, ale nešť. Klidně si o mně říkejte, že jsem povrchní hajzl, ale pokud bych měl na výběr mezi Maeve a Olou, neváhal bych s volbou ani vteřinu. Přitom si plně uvědomuji, že Ola může mít celou řadu skvělých vlastností, ale mně se vždycky víc líbily ženy.(16.3.2020)

 • bart_
  *****

  "Ahoj Elsie!" "Proč ji zdravíš? Nesnášíš ji." "Jo, je to kráva, ale stará se mi o dceru." ... Ale, ale - co to mé očko zelenavé nevidí - ovšem nečekaně značně přibývá na proporcionální míře vážnosti.(24.1.2020)