Otis a Jean urovnávají svoje problémy, ale terapie mluvením asi nezabírá. Ostražitá Maeve jde k závěrečným zkouškám. Sexy Shakespeare nikdy nevyjde z módy. (Netflix)

Necrotongue

Romeo a Julie v Lilyině režii- ten muzikál byl dokonalý, a to nemám rád muzikály. Ta hvězdička je za něj. Jinak to pro mě byla úplná katastrofa. Tvůrci se rozhodli použít kdejaké klišé, ti špatní si pohlédli do svědomí a háčkem pro třetí sezónu byl jasně závěr se zásahem záludného kripla. A já se ptám: "Proč vždycky my?" Jasně, my mrzáci jsme záludní, o tom žádná, ale využívat to takhle prvoplánově... ()

Praxis

Asi je se mnou něco špatně, když mám pomalu slzy na krajíčku z pubertálního seriálu od Netflixu? Fuck me!! Okamžitě třetí řadu a to hned! Penisoví Romeo a Julie - to prostě nevymyslíš. ()

Mitin

Trochu mi vadí, že na konci každý sezóny musí bejt takovej cliffhanger, ale aspoň to byla vcelku prkotina a ne nic přehnanýho. Jinak super finále, lepší než minulou sezonu. ()

LachtanShows

Pojem cliffhanger se dá dneska považovat už hlavně za marketingový tah, ale u tak silných podívaných, jako je Sex Education, to tvůrcům naprosto schvaluju a třetí sezóna tu nesmí být dýl, než už zase v lednu. Samozřejmě bych ji bral dřív, ale nic se nesmí uspěchat. Je toho tolik co dovyprávět, že zrovna u této show je 8 dílů na jeden celý rok nesmírně málo. ()

molcan2

Všetko je skvelé, ale jedna vec zničila finále..Otis preberá zodpovednosť, ktorá je skvelá..ale čakať 1 celý rok na Maeve a Otisa, aby sa dali dokopy, neviem, či bude ďalšia sezóna. Človeče, naozaj som chcel, aby sa Otis a Maeve dali dokopy. myslím, že to chcelo aj veľa fanúšikov... takže nám pls doprajte perfektný koniec pre Otisa a Maeve. ()

chrispe

Opět má mě rád, nemá mě rád. Ano, i o tom je život, ale v seriálu se dost rychle přejí. Navíc už jen chybí, aby na scénu přišel jednorožec, co prdí duhu. Chápu, že se muselo pár věcí nechat otevřených a "dramatických", ale myslím, že všichni tušíme, jak se vyřeší. To je na jednu stranu fajn (můžeme v klidu relaxovat 😂), na druhou je škoda, že zůstáváme nepřekvapeni a to nudí. ()

KukulienkaHO

Od poslednej epizódy som čakal hlavne uzatvorenie vzťahu medzi Otisom a Maeve. Toho som sa nedočkal. Je to škoda, pretože to si uzavretie vyslovene pýtalo. Ostatné vedľajšie dejové linky sa uzavreli a iné zas zostali otvorené na pokračovanie. Nuž... tvorcovia si zrejme potrebujú niečo ponechať do budúcna. ()