Začíná nový den a osud Moordaleské střední visí na vlásku. Aimee se prokecne, Eric se svěřuje a Otis čeká v nemocnici. Na upřímnosti teď záleží víc než kdy předtím. (Netflix)

Praxis

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Silná třetí řada - možná nejsilnější - ale s rozporuplným závěrem, který vás zdeptá víc než byste si přáli, ale přesto ta minulá skončila o mnoho emotivněji. Tady jsem si slzičky jako minule neutíral. Snad jen doufat, že závěrečná čtvrtá řada, která byla oznámena, alespoň tento hořkosladký konec trochu napraví. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

John Lennon říkal "Hledáš-li pravdu, nedívej se dál než k svému srdci." – hořké finále třetí řady však nezanechá nic jiného než zlomená srdce, nevyřčená přání, jistou nadějeplnost, a dilemata, který se zdají být v nedohlednu, a přesto se na naše hrdiny valí jako balvany. O to víc se těším na – doufám již poslední – nacházející řadu. Je totiž co žehlit. ()

LachtanShows

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nebudu chodit kolem horké kaše, třetí sezóna se pyšní silnými momenty, nejsem s jejím zakončením ale tak spokojený, jako jsem byl loni s předchůdcem a posledních pár minut jsem čekal mnohem lépe splácaných dohromady. Tady se jen na rychlo uzavřelo pár linek a světe spekuluj si zas nad tím, jestli na to ještě navážeme nebo už nebudeme muset, že jo. ()

Kacitr

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bylo mi to jasný. Jen co se o tom v začátku třetí série prvně mluvilo....Teď už jen doufat ve čtvrtou sérii. Tato je prozatím má nejoblíbenější. Silné. Emotivní. Vtipné. Výstižné. Odvážné. Nápadité. K Adamovi jsem si konečně našla cestu. Závěrečná scéna mi vehnala slzy do očí. Eric a Otis jsou skvělé duo. Jakob dostává malé a bezvýznamné plus. Jo a jsem ráda, že si to Lily nakonec rozmyslela. ()

Remivsremi

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Smutný ale nadějný konec. Doufám jenom, že se v Netflixu někdo nezblázní a neoznámí konec seriál. Třetí řada byla silná a možná i bude mou zatím nejoblíbenější. Seriál neztratil svůj půvab, sílu, lehkost. Herci si neskutečně důvěřují a na jejich výkonech je to znát. Teď už jenom netrpělivě vyhlížet sezónu číslo 4. ()