Sexuální výchova (TV seriál)

• Austrálie

• Kanada

Komedie / Drama

Velká Británie, 2019–2021, 21 h 42 min (Minutáž: 47–60 min)

Tvůrci:

Laurie Nunn

Jamie Cairney

Oli Julian

Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa, Kedar Williams-Stirling, Aimee Lou Wood, Connor Swindells, Patricia Allison, Tanya Reynolds, Mikael Persbrandt, Chaneil Kular, Alistair Petrie, Mimi Keene, Simone Ashley, Jim Howick, Samantha Spiro, Deobia Oparei, Lily Newmark, Alice Hewkin, Daniel Ings, Rakhee Thakrar, Jojo Macari, Max Boast, Dan Mersh, Ronnie Danowska, Bradley Birkholz, Lisa Palfrey, Toby Williams, Jonny Aimes, Olive Gray, James Purefoy, Joe Wilkinson, Freddie Watkins, Lu Corfield, Dominic Applewhite, Anjana Vasan, Lily Frazer, Cerys Watkins, Alexander Westwood, Adam Young, Hannah Waddingham, Edward Bluemel, Femi Elufowoju Jr., Daniel Adegboyega, Aurora Burghart, Tom Colley, Sharon Duncan-Brewster, T'Nia Miller, Ashna Rabheru, Chinenye Ezeudu, Samuel Jordan, Jack Bandeira, Daniel Betts, Sami Outalbali, Conor Clarke-McGrath, Spike Leighton, George Robinson, Anne-Marie Duff, George Georgiou, Armin Karima, Susan Lynch, Neil Maskell, George Somner, Mirren Mack, Chris Jenks, Lino Facioli, David Cann, Jack Helsby, Youssef Kerkour, George Robinson, Stephen Fry, Gbemisola Ikumelo

Komentáře uživatele bart_ k tomuto TV seriálu

1. série - Seriálová učebnice pro mrduchtivé delikventy, která bez nenápadného uvědomění zábavně vyučuje jedince sexuálním stykem nepolíbené. Aneb exkluzivní sexpertýza v praxi - vše zcela komplet bez cenzury a navíc famózní formou, kterou umí jenom Briti! Jak jednou pravil Komenský: Sexuální výchova hrou! Asa Butterfield je zde ve svý nejstylovější roli kariéry. Nadmíru značná spokojenost. 8,3 vibrátorů z 10 ___ 2. série - Přestože prasečinek kupodivu ubylo a spíše přibylo na proporcionální míře vážnosti, komediálnost a bezskrupulózní smršť nekorektních hlášek je vděčně zachována, erotický dvojsmysly nemilosrdně atakují vaši bránici, celkově tematicky prezentována rešerše současných problematik excelentně vykreslena, divácký empatie vůči rozmanitým charakterům rezonují a emocionální funkčnost je o to víc podvratně působivější. Kontrast mezi překážkami adolescentů a jedinců trpící krizí středního věku náležitě dávkován. Asa Butterfield je mimochodem beze sporu borec na nevyčíslitelně možnou entou. Série 3. bude mít neméně kuriózní progres. Takhle to prostě umí jen národ britský. Mimochodem: prvotřídní soundtrack! Ve zkratce vskutku lahodná postpubertální cynická omáčka podruhé.... Verdikt: perfektní upgrade! 8,6 poštěváčků z 10 .... PS: Maev konečně změnila vizáž z Harley Quinn - sice si ovšem nemůžu pomoct s tím, že v ní stále vidím brunet Margot Robbie! 💜(6.1.2020)

Seriálová učebnice pro mrduchtivé delikventy, která bez nenápadného uvědomění zábavně vyučuje jedince sexuálním stykem nepolíbené. Aneb exkluzivní sexpertýza v praxi - vše zcela komplet bez cenzury a navíc famózní formou, kterou umí jenom Briti! Jak jednou pravil Komenský: Sexuální výchova hrou! Asa Butterfield je zde ve svý nejstylovější roli kariéry. Nadmíru značná spokojenost. 8,3 vibrátorů z 10(6.1.2020)

"Sexuální edukace náhodou zaobírá zajímavé informace." "Neeee mami, jsou to sračky!" ... Aneb kam lze dotáhnout svůj sociální status s pomocí nadměrnosti penisu - a to komplet bez cenzury, přičemž ona učinění nelze pokládat za softporno. Prostě wau... "Počkej, takže tvoje máma mluvila s Adamem o ejakulaci?" "Něco takovýho." "Nooo, tak to je v hajzlu."(6.1.2020)

"Jeho obří falus zvadl. A tak se Glennoxi plná zklamání vydala napříč galaxií hledat toho pravého samce, který jí svým mimozemským ptákem jednou provždy odpaní. Konec!"(6.1.2020)

"Nevíš, co si mám vzít na večeři?" "Hele, úplně cokoliv kromě toho co máš na sobě. Bráchova holka k nám jednou přišla v tričku Nine Inch Nails a máma se bála že je satanistka. Jo a na záchodě pak nechala obrovský hovno a ucpala nám odpad. Takže to taky nedělej. Hlavně si pamatuj: na prvním dojmu záleží!" .... Aneb ta nejlepší ukázka toho, jak racionálně řešit dilema mezi úchylným lhářem a pochcaným kobercem - vskutku kuriózní abstraktně metaforický kontrast. Závěr ve stylu I am Spartacus! je absolutní vrchol feministické epiky... "It's my vagina!"(6.1.2020)

Mravouka mrduchtivých priorit plesání v praxi...(6.1.2020)

"Překonal jsem čtyři intergalaktické kvadranty abych šoustal!" "Tak jdem na to ty vesmírnej kanče!" .... Aneb jak sexpert Asa Buterfield provedl prvoživotní ejakulaci - bravo! Jaké to příhodné zakončení.(6.1.2020)

Přestože prasečinek kupodivu ubylo a spíše přibylo na proporcionální míře vážnosti, komediálnost a bezskrupulózní smršť nekorektních hlášek je vděčně zachována, erotický dvojsmysly nemilosrdně atakují vaši bránici, celkově tematicky prezentována rešerše současných problematik excelentně vykreslena, divácký empatie vůči rozmanitým charakterům rezonují a emocionální funkčnost je o to víc podvratně působivější. Kontrast mezi překážkami adolescentů a jedinců trpící krizí středního věku náležitě dávkován. Asa Butterfield je mimochodem beze sporu borec na nevyčíslitelně možnou entou. Série 3. bude mít neméně kuriózní progres. Takhle to prostě umí jen národ britský. Mimochodem: prvotřídní soundtrack! Ve zkratce vskutku lahodná postpubertální cynická omáčka podruhé.... Verdikt: perfektní upgrade! 8,6 poštěváčků z 10 .... PS: Maev konečně změnila vizáž z Harley Quinn - sice si ovšem nemůžu pomoct s tím, že v ní stále vidím brunet Margot Robbie! 💜(24.1.2020)

"Kámo, to už není normální. Teď se mi postaví už i při pohledu na sejra." ... Vynikající úvod - co dodat? Nahlaškované téměř k prasknutí... "Jaktože jste už neměli sex?" "Nikam nespěcháme." "Máš erotický znalosti tanzanskýho šamana, vole. Na co sakra čekáš?"(24.1.2020)

"Krindipána, tvoje máma je nejvíc! Přede všema mluvila otevřeně o análu." ... Otisovo užití prstící teorie v praxi za pomoci pomeranče je již nyní zcela ikonické - a zároveň vkusně pomrkavá na roli Timyho Chalameta v opojném dramatu Call Me By Your Name, v němž oprcal broskev. A Maev konečně změnila vizáž z Harley Quinn - sice si nemůžu pomoct s tím, že v ní stále vidím brunet Margot Robbie 💜(24.1.2020)

"Ahoj Elsie!" "Proč ji zdravíš? Nesnášíš ji." "Jo, je to kráva, ale stará se mi o dceru." ... Ale, ale - co to mé očko zelenavé nevidí - ovšem nečekaně značně přibývá na proporcionální míře vážnosti.(24.1.2020)

Erotické dvojsmysly nemilosrdně atakujíi bránici. Soundtrack opět naprosto prvotřídní. A Otis pod vlivem je vše, co nutně potřebuju k dosažení euforické satiskakce. Asa Butterfield je beze sporu borec na nevyčíslitelně možnou entou. 💞(24.1.2020)

Pozoruhodné pojednání o překonání postpubertální bázně - celkově tematicky prezentována rešerše současných problematik excelentně vykreslena.(24.1.2020)

Závěr nenadále naladěn na vlně až deprimující úzkosti - a neméně emocionálně podvratně působivé... Kontrast mezi překážkami adolescentů a jedinců trpící krizí středního věku náležitě dávkován. Série 3. bude mít neméně kuriózní progres.(24.1.2020)