Reklama

Reklama

Ruská panenka - Série 2

(série)
Trailer 2
Komedie / Drama / Dobrodružný / Mysteriózní
USA, 2022, 3 h 31 min (Minutáž: 26–33 min)

Epizody(7)

Obsahy(1)

Nadia s Alanem pořád dokola prožívají nejdivočejší noc svého života. A pak je čeká další bláznivé dobrodružství, které pro ně může mít dalekosáhlé následky. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (12)

Marze 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Resi se otazka po smyslu lidskeho zivota a setkani s temnotou, kterou mame v sobe. Protagonistka navstevuje minulost, aby patrala po smyslu rodinnych traumat prenasenych z generace na generaci. Tvurci se inspiruji Franklovym zjistenim o dulezitosti smyslu a cile. Vypraveni je dost vrstevnate s komedialnim nadhledem. ()

kockodan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nataša boduje. The coolest chick on Netflix right now! LOL! Vy co se tu rozčilujete jak byla tahle sezóna self-serving, jak Nataša (Nadia) musí být v každé scéně, a jak se nakonec  (cestováním v čase) nic z jejího a její matky historie nevyřešilo, zkuste sednout a  napsat scénář ke dvěma sezónám naprosto ulítlé a zábavné show, kde se pořád něco děje, vše je neustále v pohybu, hýří to postavami, zápletkami (zajímavými zápletkami!!!), zvraty a úlety všeho druhu a zároveň vás to chytne za srdce, a hurónsky se zasmějete!!! (Nataša padající pozadu, hlavou napřed do sklepa na konci každé epizody v season 1 mě rozchechtává dodnes, jen si na ni vzpomenu!). A pak až něco takového napíšete, laskavě běžte za executives do Netflixu aby vám na to dali miliónový budget na zfilmování!!! LOL! Gud lak wid dat! Kokoti! 100% neotřelá a zajímavá zábava! Konečně! A ta Maďarština! LOL! Nataša Lyjóne je zjevením, a díky bohu za ně (za ni)! 👍💯 S radostí čekám na season 3, pokud se zadaří a bude obnovena. ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nataša se chopila všeho čeho mohla (scénář, režie, hlavní role) a všechno špatně. Návaznost na první  řadu žádná ani dějem, ani chováním postav. Možná to někdo ocení (ten se sklerózou) ale ten kdo čeká pokračování něčeho co ho bavilo, bude zklamán (nejde dějem ale i naprosto idiotským závěrem). FoxMuldere, podepisují v plném rozsahu. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

první sérii si pamatuji jen velmi velmi matně, takže je velmi pravděpodobné, že ne všechny detaily mi úplně docvakly a pobral sem je na první dobrou, ale i tak musím uznat, že druhá řada se mi líbila podstatně víc. Zatímco v první řadě sme se motali v časové smyčce, tady se rovnou cestuje časem ve velkém, aby se z toho postupně stal slušný leč velmi zábavný mindfuck. Natasha Lyonne je tady opět výborná a tyhle role jí sedí jako ulité. Kdyby se snad tvůrci chtěli vrhnout na další řadu na stejné úrovni, celkem bych to uvítal...75% ()

FoxMulder 

všechny recenze uživatele

Tohle se moc nepovedlo. Sebestředná slátanina, která nedáva smysl, ale hlavně oproti první sérii ani nic nenabízí. Koncept cestování časem není pojat špatně, ale bohužel to funguje tak, aby se to hodilo tvůrcům. Není to konzistentní a není jasné, jak to funguje. Nejhorší na tom je, že postavy vlastně nic nevyřeší, nikam se neposunou ani nevyvinou. Po skončení má člověk pocit, že promrhal 3 a půl hodiny, které neposkytly nic krom Natashi Lyonne, která musí být v každé scéně 'super cool a super funny'... ()

Galerie (103)

Zajímavosti (1)

  • Celá druhá řada, tedy její první epizoda, začíná monumentálně znějící skladbou „Personal Jesus“ z roku 1989 od britské elektronické kapely Depeche Mode, kdy během úvodních titulků sledujeme cestu Nadii (Natasha Lyonne) podzemkou do nemocnice Lenox Hill. (Dangerous2)

Reklama

Reklama