Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Svět nebezpečných oligarchů připomíná obrovský, dokonale sehraný orchestr, který řídí jediný dirigent – bezohledná touha po moci.

Rok 1999. Moskva je hlavním městem Divokého východu, kterému nevládnou zákony, ale zločin a peníze. V tomto chaotickém světě zkouší štěstí Tom Blixen, mladý ambiciózní investiční bankéř ze Švédska. Když narazí na tajemnou společnost Neftnik vlastnící stará vytěžená ropná pole, zdá se, že se na něj usmálo štěstí. Obzvláště když zjistí, že tak docela vytěžená nejsou. Majitelé společnosti jsou sice dosti temné figury, ale Tom je přesvědčen, že nemají o přítomnosti ropy potuchy a pokusí se od nich podíly v Neftniku koupit. Riskantní plán se zhroutí během okamžiku a Tom se znenadání ocitá uprostřed krvavé války oligarchů, politiků a zbohatlíků všeho druhu. Smrt je mu neustále v patách. Fakta a fikce se slévají, těla a lži se vrší na sebe. A s nimi se probouzí také Tomovo pečlivě skrývané tajemství – jeho vlastní temná minulost… (Skylink 7)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (4)

chamonix 

všechny recenze uživatele

Většině poplatníků streamovacích kanálů, jež mají mozky za deset let už vymyté masovou produkcí Netflixu, se to asi líbit bude. Je to celé tak americky nevýrazné, že by v libovolné chvíli mohlo být Rusko zaměněno za kteroukoliv jinou zemi a nikdo by to nepoznal. O devadesátkách v Rusku natočili dobré filmy a seriály jen Rusové (Brigada, Sjostry, Brat, ...). ()

Reklama

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

pět pouze a jen pro Palssona.Scénář mi trochu  připomíná McMafii.Skoro jako z jedné dílny.Ale tady se spíš asi tendenčně buší do Ruska.Scéna s ugrilováním(i s čoudem) toho mouly byla fakt originální.To jsem ještě neviděla .A že jsem toho už viděla! ()

Matrix44 

všechny recenze uživatele

Keď si odmyslím tú snahu kopnúť si do Ruska v poslednej dobe pri každej príležitosti, a niektoré nedotiahnuté dialógy a scény, tak to určite stojí za pozretie. ()

Galerie (252)

Reklama

Reklama