Komentáře uživatelů k TV seriálu (13)

 • Tommassi3
  odpad!

  Amatérsky a polopatisticky natočený bulvár.. Ve své neomalenosti halíce se do formátu nehereckého (pa)tvaru ovšem velmi zábavné..(11.1.2019)

 • k4n9ur
  odpad!

  Co to je? Že by další generace “herců”? Snad i Jaromír Soukup by byl lepší než tohle.(18.1.2019)

 • zette
  *

  Bod za to, ze je to ve vsech smerech natolik dementni, ze se divak musi divat az do konce.-).(24.3.2019)

 • rakovnik
  odpad!

  V roce 2012 běžel tento pořad na Slovensku. Schytal dostatek odpadů. Letos jej slavně uvedla naše televize. Co od toho čekala? Neskutečná amatéřina, strašlivý zážitek, všechno špatně.(10.1.2019)

 • Dagoussek
  *

  Z velké nudy a ze zvědavosti jsem všecky díly viděla. Vše se točilo v jednom domě, u jednoho hrobu, atd. Zkrátka šetřilo se kde se mohlo. Ono by to špatné nebylo, kdyby tam nehráli amatéři a vložili do všeho více.(23.1.2019)

 • Belsazar
  odpad!

  Hrozná zvrácenost. Abych se podíval na dno své duše, jak píše pupidup, vyhledávám kvalitní psychologickou kinematografii (zejména Bergmana a Triera) a ne odpornou přehlídku neherců odříkávajících věty z magorských scénářů.(10.1.2019)

 • sharka.68
  odpad!

  Strašný, poslední role Aleše Kubáta a taková hrůza.... (16.1.2019)(17.1.2019)

 • Spielbergo
  odpad!

  Nádherný příklad dalšího guilty pleasure, kdy příběhy jsou tak blbé, texty tak špatně napsané a herci tak toporní, že se člověk prostě musí fascinovaně dívat a při tom doslova fyzicky cítí, jak mu odumírají mozkové buňky a rovnají se mozkové závity. Věřím, že jednou budou skupiny filmových nadšenců na způsob fanoušků Eda Wooda, kteří budou takové hrůzy záměrně vyhledávat a pouštět si je s dalšími perlami typu Modrý kód, Policie v akci a podobně.(13.8.2019)

 • dejf96
  odpad!

  hrůza!!!! šroubovaná hovadina s příšernými rádobyhereckými výkony, ostuda TV tvorby, pokus o dramatickou hudbu k této zhovadilosti naprosto selhal.... nechápu, že do takovéto pííííčoviny někdo vloží peníze.... tudy cesta nevede milá NOVO . mrknul jsem na filmografii V.Balka a už chápu :-) ryba většinou smrdí od hlavy.....(10.1.2019)

 • pupidup
  *****

  Tak... nechapu,na co si tady vsichni hrajete. Je to pouze forma dokumentu lidskych vztahu.. nic vic,nic mene. Tak to take beru... ze lidi jsou mnohdy zamindrakovany psychopaticky svině... a na druhe strane citlive bytosti..... tak to je a jinak to nebude. Pribehy ze zivota super... diky za tento projekt,aby se spousta takovych ... podivala na dno sve duse! Jinak si prectete doc. Koukolika a pochopite... vy,co nechapete.... byt trochu amatersky,ale vypovydajicne natocene pribehy. Dekuji za ne.(10.1.2019)

 • O..O
  odpad!

  LETOŠNÍ ROK PRÁVĚ ZAČAL, ALE TITUL MRDKA ROKU UŽ BYL UDĚLEN.(12.1.2019)

 • facebook.231
  odpad!

  Tady vidim,velký špatný!(16.1.2019)

 • Marcus_s
  odpad!

  He: Mirkooooo, jak se mužeš nechat takhle vyrušit! Me: Mrdkooooo, jak se mužeš nechat takhle vysušit? Nechápete? Já taky ne. Jako kdybych si takhle natočil Šulici a pak bych se ptal, toho mladého hledače Maharalu, jaké má pocity, že bude mít dítě. ,,Já nejsem muž myšlení, ale muž činu. Absolutně nevím proč bych měl seksovat s ochranou! Jsem přece týpek co komentuje hry na Déčku. A taky jsem hledač Maharalu.”(3.1.2020)