Reklama

Reklama

Epizody(10)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

Tereza_T 

všechny recenze uživatele

Wayne je svižnější a za mě i lepší verze  The End of the F***ing World s mnohem sympatičtější ústřední dvojicí. Wayne mi přirostl k srdci hned, milej kluk, co tě sice možná ukřižuje na dodávce nebo ti hlavou prorazí brandovaný kladivo, ale risk je zisk. Oproti tomu je jeho holka Del úplná květinka, co tě maximálně uškrtí na nunčacích. Zní to asi debilně a vlastně to tak i je, jen dokázali vychytat ten poměr debility vůči výborným vtípkům, a i překvapivýmu a dost svižnýmu ději. Za mě fajn seriál na jeden den, kdy si prostě nechceš užívat krásnýho počasí a radši si za zataženejma roletama užiješ 5 hodin bingewatchingu. Navíc se to celý netočí jen kolem hlavní dvojky, ale postavám v pozadí je věnováno taky dost prostoru, co stojí za to. Vypíchnout se musí Mario Bros a taky golden grillz týpek, tihle tři by si dohromady měli založit kapelu nebo třeba demoliční agenturu, nevím. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele

Ubral jsem hvězdičku za chybějící originalitu, protože mi to přišlo jako vykrádačka seriálu The End of the F***ing World. I tady je hlavní duo ve složení divný/ sprostá, jen je tu upravený příběh a děj je mnohem více akční. Z mně neznámého důvodu mi podobné seriály vyhovují, násilným scénám se nebráním (pokud nejde o samoúčelnou onanii tvůrců), ale je faktem, že i mě zarazilo množství vulgarismů (a to nejsem žádný vzor slušnosti, a všude kolem je ostravsko- karvinský uhelný revír). Ty čtyři kusy jsou každopádně za to, že jsem se bavil, a teď si jdu podepsat kladivo. ()

Reklama

maraek 

všechny recenze uživatele

9/10 Tohle je něco pro mě, YouTube překvapil. Čím bych začal... skvělý obsazení, Marku McKennovi role sedla jako ušitá na míru, stejně tak byla úžasná i Ciara Bravo. Celej seriál jsem obě postavy naprosto zbožnoval. Až na pár drobností, který mi občas přišli klišovitý a předvídatelný, je seriál téměř perfektní. Příjemná minutáž, seriál plynul jako po másle. Mírná inspirace od seriálu The End of the F***ing World nebyla vůbec na obtíž, takže pokud ho milujete tak jako já, rozhodně byste neměli přehlídnout ani tenhle. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Dávno som nevidel tak "zvoraný" seriál. Pritom prvé dve epizódy boli úplne geniálne a už prvých 5 minút dokonale naladí. Lenže odvtedy sa to dostalo dejovo do prázdna, vtipných situácii čoraz menej, nakoniec šlo len o bezúčelné násilie a preteky v slove fuck. Z veľkej nádeje nakoniec veľké sklamanie. A Ciara Bravo pri svojich 22 rokoch vyzerá na 13, to musí byť ikona pedofilov. ()

Jedifilm 

všechny recenze uživatele

Dlouho jsem neviděl tak povedený seriál :D decentní brutálnost a vulgarita je tou správnou atmosférou na odreagování se... jen doufám že povolí natáčení další série... poblbanym amikum se už nelibi kde co a tak i tento serial je pozastaven, bo to nějaka jemna dušička neunesla.. snad bude dost velky zajem aby v tom pokračovali :) prostě ten seriál zaujme nejen tou brutálností a masakrem ale i dějem který má nějakou hlavu, patu, cíl.. ()

Galerie (49)

Reklama

Reklama