Gente que viene y bah

In Family I Trust

Komedie

Španělsko, 2019, 97 min

Já se na ty romantické filmy nesmím dívat. Na konci filmu jsem brečel jako malá holka 😢😢😢😢(9.8.2019)

• Aljak

Nemáte pocit, že takýchto filmov je už akosi príliš? Myslím tým filmy, kde sa hlavná postava po krachu vzťahu a výpovedi v práci vracia do svojho rodného mesta, alebo proste len zavíta z veľkého mesta späť do starého dobrého "vidlákova"... Lebo ja mám pocit, že sa z toho stáva už pomaly poriadne klišé. Takže o originalite nemôže byť asi ani reč, hoci väčšinou sa aspoň menia postavy, medziľudské vzťahy a rôzne okolnosti. Príbeh ako taký nebol na zahodenie, ale v takejto konverzačnej dráme jednoducho treba dať oveľa väčší dôraz na kvalitu dialógov (a tá tu chýbala). No a to, že tu bola tak silno presadzovaná žánrová komédia, to bola taktiež obrovská chyba, keďže toto by si priam pýtalo dramatické prevedenie. Takže celé to bolo také akési nemastné-neslané (ani komédia, ani dráma). Nehovoriac o tom, že väčšina postáv mi išla poriadne na nervy svojim egocentrickým správaním. Ja osobne som čakal od Španielov viac (takéto frašky zvyknú v poslednom čase točiť skôr Francúzi).(17.7.2019)

• Tominko12

Potom ako Beu (Clara Lago) podviedol priateľ, vrátila sa do svojho rodného mesta oddýchnuť si a nájsť novú motiváciu. Nakoniec našla aj niečo viac. Španielska oddychovka z príjemného prostredia, ktorá však nie je ničím výnimočná.(7.6.2019)

Klasická romantická komédia, ktorá nevybočuje z rámca. Sklamanie v láske, rodinná pohoda, sem tam úsmevná situácia a láska znova nájdená. Clara Lago ale už mala aj lepší účes, tá ofina jej veľmi nepristane.(17.7.2019)