Stalo se tak, jak bylo řečeno (E07) (epizoda)

It Came to Pass as It Was Spoken

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2020, 48 min

Hm...pribudlo par nelogicnosti a dier. Z typka - nahnevaneho studenta, zrejme bude dalsi podstatny hybatel deja. Mozno i jeho "uzatvaratel". Scena na moste s instagramovou hviezdou bola takisto velavravna. Brasko kuzelnik idealne zapada do divackych pochybnosti. Trosku prvoplanove, ale co uz. Zeby masova iluzia v nahodne zvolenom meste? ;) Ako spomenutu nelogickost by som vypichol napriklad tu, ze si "person of interest" tisicov (a naviac sledovany tajnou sluzbou) moze len tak vybehnut z hotela a promenadovat sa mestom. Ale to je detajl. Za mna slabsi priemer.(31.1.2020)

• Trevor

Tentokrát pár citátov..." Čo bol vôbec Ježiš? Jen populistickej politik..." a pokračovanie "...je spojenej s Ruskem."....Tento liberálny hnoj začína prekonávať aj Daybreak, Looking for Alaska či Watchmena. Začínam uvažovať, že si stiahnem Rodinu Adamsovcov z roku 1964, pretože to čo produkuje Netflix je neuveriteľné. Na druhej strane, normálne ma baví platiť tých 7 eur mesačne, pretože takúto sondu do mysle postihnutých ľudí človek len tak ľahko nenájde.(14.1.2020)