Vyšší moc (E08) (epizoda)

Force Majeure

Kate Woods

Danny Ruhlmann

Johnny Klimek
  • Trevor

Americký prezident vysvetľuje Al Masihovi že keby stiahol vojsko z hraníc s Lotyšskom Rusko by mohlo posilniť svoje pozície a napadnúť Európu...Reverendova dcérka sa rozhodne potratiť a Mesiáš jej povie že zničený ľudský život je správna vec. Koľko ľudí by deti chcelo mať a nemôže a tuto vykreslíme 15 ročnú dievčinu čo t**ká prvú ligu a decko zabije ako vyvolenú, lebo by jej to znížilo počat lajkov na Instagrame.Netflix, liberáli, ľudský odpad. Čo sa týka spracovania seriálu je trápne, že časť je dabovaná a akonáhle sa zhovárajú moslimovia namiesto českého dabingu vidíme titulky. Tým chce zrejme liberálny hnoj z českého Netflixu poukázať na to, ktorý jazyk nám má byť zrozumiteľný, inak si tento krok nedokážem vysvetliť. Aha, aj v amerike bola arabčina s titulkami, tak musíme aj v našich končinách takto.(14.1.2020)

• warrenur

Pochybnosti rastu. Manipulacie z pozadia pracuju o preteky. Som zvedavy, kam dospejeme v zaverecnom dieli. Niekolko vyznamnejsich postav, ktore sa zdali byt buducimi hybatelmi deja sa v tomto neukazali. Vdaka viacerym slabsim rozhodnutiam tvorcov ma tento diel moc nebavil.(31.1.2020)