Reklama

Reklama

Fascinující řeky

(seriál)
  • Česko Velké řeky světa (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Poznejte neobyčejná zvířata, úžasné krajiny a pozoruhodné lidí, kteří žijí podél tří nejvýznamnější řek světa - Amazonky, Nilu a Mississippi... Největší řeky světa pramení v těžko přístupných místech a ústí ve světových mořích. Jejich voda protéká jedinečnou trasou vyhloubenou světovými kontinenty, napájející dávné civilizace, propojující život po celém světě – z pohoří a pouští Nilu, přes města a tajuplné bažiny Mississippi, až po kouřící hladiny a neznámé světy tropické Amazonie. Největší řeky jsou krví planety Země. Přírodovědná mini série z produkce televize BBC zachycuje dechberoucí záběry zvířat i krajiny, a díky ní ožívá příroda na březích fascinujících světových řek přímo před našima očima. (TV Prima)

(více)

Recenze (3)

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Tři slavné řeky a pohled na to, kde pramení až po jejich ústí. A vše kolem. Život přírody, zvířat i lidí. Fascinující pohled na tři veliké a slavné obří vodní toky. Možná je škoda, že se tvůrci nezaměřili na větší rozsah řek, určitě by stály za to i jiné zajímavé vodní toky. ()

sator 

všechny recenze uživatele

Amamzonka, Mississippi,Nil komplet...., ... Malá badatelská ponorka kterou lze spatřit v díle věnovaném Amazonce, je od firmy Underwater Vehicles Inc.  patří do skupiny  Factory New Build a nese označení ABS/DNV -GL. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (1)

  • Malá badatelská ponorka, kterou lze spatřit v epizodě věnované Amazonce, je od firmy Underwater Vehicles Inc., patřící do skupiny  Factory New Build, a nese označení ABS/DNV-GL. (sator)

Reklama

Reklama