Vis a vis (Antena 3 / Fox verze)

• Španělsko Vis a vis (více)
Španělsko, (2015–2019), 42 h 2 min (Minutáž: 43–80 min)

Berta Vázquez, Alba Flores, María Isabel Díaz Lago, Marta Aledo, Najwa Nimri, Laura Baena, Jesús Castejón, Inma Cuevas, Maggie Civantos, Ramiro Blas (více)

Série(4) / Epizody(40)

Macarena Ferreiro (Maggie Civantos) je obviněna z podvodu, který spáchala z lásky ke svému šéfovi. Svůj trest si má odsedět ve vězení Cruz del Sur, kde však vládnou pravidla zcela odlišná od běžného světa. Aby Macarena přežila, musí se místním pořádkům rychle přizpůsobit. Zároveň však bojuje za své propuštění, protože je přesvědčená o tom, že je nevinná. (FIAT 500)

Recenze uživatele warrenur k tomuto seriálu (9)

Mosquita muerta (2015) (S01E01)

Uchadzajuci otvarak, ale velmi dufam, ze to nebude mat podobne afekty a logicke "premety" ako Casa...Zatial to ujde, hoci sa dalo cakat, ze urcitemu klise a hlavne charakterovym stereotypom sa proste nevyhnu. Do oci bije aj podobnost s hlavnou blondavou a naivnou zienkou z americkeho Orange is the new black, ktory vznikol o dva roky skor. ()

Cosiendo a campanilla (2015) (S01E02)

Naivna blondava "blbka" velmi rychlo pocas epizody prechadza viacerymi premenami. Na jednej strane to tesi, lebo sa nezdrzuje, na strane druhej, je to obcas tazko uveritelne. Ale zabavne to je... ()

Lo que sucede, conviene (2015) (S01E03)

Prijemne prekvapilo a i pobavilo mnozstvom akcie. Odsypalo to. Avsak ta naivita, ze by si vazenakyne len tak skladovali mobili na cele a objednavali si u "mileho" vrazdy. Mozno v Kolumbii ako Escobar, ale urcite nie v zenskej vaznici v Spanielsku. :) Ale ako pribeh, ze drzi divaka to beriem. ()

Un día de campo (2015) (S01E04)

V "hrnci sa vari voda" a pokrievka zvysuje tlak. Uvidime, ma to nasliapnute na viacero stran. Opat, kocka robi vo vazeni telefonnu ustrednu a v pohode si telefon jednak udrzi a jednak ani bachari o nicom netusia..ako pribehovka fajn. ()

La cruda realidad (2015) (S01E05)

Tymto dielom preskocili velmi rezko na strunu preafektovaneho Casa de papel. Prislo to bez varovania, ale cakal som to uz skor. Dufam, ze to prestane, ale obavam sa, ze nie. Blazniviny, vresky, zvraty v emociach a dajme tomu zovseobecnujuci privlastok "spanielsky serial". Cim neznizujem prekvapujucu kvalitu predoslych 3och dielov, ale tymto sa podla mna zacala klasicka spirala...chjo...a inak "Professora" nahradil teraz "genialny" unosca, vrah, "agent" za murmi vaznice??? ()

Te vendrán a buscar... (2015) (S01E06)

V predoslej casti to zacali dodrbkavat a v tejto tomu v zavere nasadili nie klinec, ale kilovu skobu...Jezisi... ()

A las 5 en punto de la tarde (2015) (S01E07)

Co sa tyka prerodu a zmeny spravania bloncky, su pre mna neuveritelne. Skoda. Afekt, vreskot a rozhodnutia odkrvenych mozgov uz budu asi len pokracovat. Snad zvolnia, lebo budem musiet dopozerat seriu len s rychloposuvom. ()

Pretty Woman (2015) (S01E08)

Uz to zacina pripominat telenovelu...vsetci okolo su hlupi, len 40rocna sadistka im prechadza cez rozum...ach jaj...rychloposuv to isti. Uz sa tesim ako v poslednej epizode majstrovskym planom unikne a nasadena blondynka k "premenej blondynke" jej bude dodavat i najmensie tajnosti...uff..silne kafe..naozaj sa dost cudujem tak vysokemu hodnoteniu niecoho, kde strasnym sposobom absentuje bezny sedliacky rozum. A tvorcov neospravedlnuje ani to, ze by sme to mohli zhodit na pravidelne vycinanie hormonov osadenstva, aspon teda toho pred menopauzou. :) ()

Negra, negrita, negrata (2015) (S01E09)

Bloncka za posledne cca tri epizody podla scenara ohlupla asi o 2 rady a nebude to radostnym osialom z tehotenstva. :) Odmietnete pomoc od typka, ktoremu ste zachranili zivot a vazi sa vas a od zmrda, o ktorom viete, ze je zvrhlik, lebo mate osobne skusenosti, sa nechate nahrat na kameru....tvl..a dalsie a dalsie.... Tento diel je neuveritelne bohaty na logicke premety a zmeny stran, ci charakteru rovno viacerych postav. Ani nestihate vnimat, ake mali vlasnte na takuto premenu dovody. A ono totiz ani mnohe nedavaju vobec zmysel. Taketo uzlenie a varenie z vody mi neuveritelne zacalo liest na nervy v Casa...no nic..opat som vsadil na cervene ciselka..holt i to sa stava. :) Edit: az niekde tu som si uvedomil, ze sledujem netflix-verziu a komentujem tv-verziu s inym poctom casti...obsah ale napriek tomu sedi. :) ()