The Masked Singer

(TV pořad)
Soutěžní / Reality-TV / Hudební
USA, 2019

Baerdeller odpad!

Proti australské verzi zde najdeme o dost horší kostýmy (s hrstkou výjimek jako psychokrálík apod.); nižší kvalitu má i choreografie účinkujících - v Austrálii ten manérismus zahráli účinkující lépe. Až je to divný, že i sportovci a podobná potenciální netáhla z Austrálie dokázali předvádět lepší herecké výkony než americké celebrity... Tam předpokládám musel být obrovský rozdíl v přípravě a tréninku jednotlivých představení. V US verzi dále najdeme otřesnou porotu, vyjma Kena Jeonga, ale i ten tedy zůstal za mým očekáváním. Moderátor Nick Cannon je nesympatické, toporné dřevo a celý průběh show působí sterilně, uměle a obecně nezáživně... Australská verze mě zaujala, americkou bylo nemožné sledovat a po třech dílech jsem zbytek proklikal zrychleně na internetu. Jediným kladným okamžikem zde byl Medvídek ze třetí série. ()

Gogo333

Americká předělávka King of Mask Singer. Kostými jsou povedené, výběr písniček je taky relativně slušný. Moderátor mi moc nesedl. V porotě potěšil Joel McHale a Ken Jeong. Asi by se na to dalo i koukat, ale hodně mi tam vadí ty přehané až umělé emoce a prakticky totožné přehrávání při odhalování zpěváka. Občas i ta porota lehce ujede. Jak se kostými začnou opakovat, tak už to ztratí své kouzlo a ty otravné věci převládnout. 40% ()