Reklama

Reklama

Šílená matka

(TV film)

Obsahy(1)

Amber Vickersová je nadšená z toho, že si bere Lukea. A co je ještě lepší, její nastávající tchýně Jill v ní vidí dokonalou dceru, kterou nikdy neměla. Všechno jde jako po másle, dokud nepřijede na návštěvu Sharon Vickersová, matka Amber. Nevkusná, prudérní a umíněná Sharon je pravým opakem Jill. Původně pohodové první setkání příbuzných se rázem promění v konkurenční boj, neboť Sharon a Jill mají zcela rozdílný pohled na život, lásku i manželství. Když se víkendová návštěva začne chýlit ke konci, Sharon vezme záležitosti do vlastních rukou - znemožní Jill, aby unikla z jejího domu, a jednou provždy jí dokáže, že mezi Sharon a její dceru nikdo nevstoupí. (HBO Europe)

(více)

Recenze (22)

Johnny.ARN 

všechny recenze uživatele

Ježiš ANO! Konečne som natrafil na jeden z tých lepších Bčkových odvarov. Najviac love musel zhltnúť casting, alebo im boli písané postavy priamo na telo, lebo to sedelo jak nikdy. Jednoduché emócie, jednoduché zábery, tá naoko hraná žoviálnosť na začiatku a potom už len gradovanie atmosféry a od záberu k záberu viac prepatejšie správanie svokry. Jooj, pobavil som sa dobre. 2 z 5 ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Film s šíleným obratem. Jeden z rodičů se stal ústřední postavou tohoto dramatu. Amber je chycena v pasti mezi svou matkou a tou budoucí (tchyní). Nikdo by to asi nechtěl zažít ve skutečnosti. Filmové téma problematické tchyně není nový. Někdy dojde i zrušení svatby. Sharon a Jill mají úplně odlišné názory na život, lásku a manželství. Film od začátku nabízí otázky budou Jill a Sharon schopni spolupracovat přes své rozdílné povahy? Jak moc Sharon přijme Amber? Dají se vůbec Amber a Luke nakonec dohromady? Jedno je nakonec jisté. Těm svobodným divákům dodá snímek ještě méně chuti do manželství. Líbilo se mi pár hlášek jako "nedovedu si představit, že bych s ní trávil čas dobrovolně", nebo "vy tu na párty nejste na výpomoc?Pardon, jak jste tu tak stála..." ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Šílená matka vs. nastávající tchyně. Takové nic proti ničemu inspirované Kingovou Misery. Občas to celé působí úsměvným dojmem, což platí především pro charakter záporačky, která je obskurně zlá mrcha, ale v tomto případě to vlastně není na škodu. Z kanadské televizní produkce už vypadly mnohem větší bláboly. Neurážející průměr. 50% ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Dcera zavolá matce, že si našla kluka a bude se vdávat a ať ji navštíví. Tak tam matka dojede a nelíbí se jí matka dceřiného přítele tak se rozhodne jí zbavit jelikož ona jediná má právo na svou dceru (něco takového zhruba). Na kanadský televizní film se to dá kdysi dávno běžely na Barrandově podobné thrillery a tohle je podobných kvalit. Hvězda dole za záporačku co vypadá jak Merkelová tak, že pokud se Vám ta politička hnusí asi Vás to tady nepotěší a za závěr, který mohl mít větší koule. ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Takový ten thriller, který dají v sobotu nebo v neděli v osm večer na Prima Love. Nic náročného, šablonovité postavy, žádný do detailů promyšlený děj a nějaké to levné napětí. Místy mě to teda nudilo, ale jinak se na to dalo dívat celkem v pohodě a matka byla docela psycho, takže proč ne, na jedno zhlédnutí to jde. Jen od toho člověk nesmí čekat nic kvalitního. Lepší 2* ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama