Šílená matka (TV film)

Jean Bureau, Ian Whitehead

Kostýmy:

Anie Fisette
  • BOURQUE

Základná koncepcia je podobná k filmu Psycho In-Law. Tento príbeh je však mierne lepšie natočené a herecky zahrané. Avšak ani v tomto prípade to nedokáže prekonať tie bariéry, ktoré mu stoja v ceste stať sa lepším snímkom. Uvažoval som nad slabou trojkou, ale kvôli príliš jednoduchému a (na rýchlo natočeného) spackaného záveru dávam „dvojku“. Osobné hodnotenie: 66% (**) (7.8.2019)

• Ofbeatbratt

Od filmu jsem neměl vysoká očekávání, za což jsem rád. Sledovat hodinu a půl, jak si dvě tchýně jdou po krku bylo nezáživné až otravné. Scénář nepřišel s ničím novým a předvídatelný příběh, odehrávající se převážně v pár místnostech, je zapomenutelný. Přesto musím ale filmu věnovat jedno plus, a to za poměrně přijatelné herecké výkony.(17.9.2019)

Dcera zavolá matce, že si našla kluka a bude se vdávat a ať ji navštíví. Tak tam matka dojede a nelíbí se jí matka dceřiného přítele tak se rozhodne jí zbavit jelikož ona jediná má právo na svou dceru (něco takového zhruba). Na kanadský televizní film se to dá kdysi dávno běžely na Barrandově podobné thrillery a tohle je podobných kvalit. Hvězda dole za záporačku co vypadá jak Merkelová tak, že pokud se Vám ta politička hnusí asi Vás to tady nepotěší a za závěr, který mohl mít větší koule.(3.8.2019)

Šílená matka vs. nastávající tchyně. Takové nic proti ničemu inspirované Kingovou Misery. Občas to celé působí úsměvným dojmem, což platí především pro charakter záporačky, která je obskurně zlá mrcha, ale v tomto případě to vlastně není na škodu. Z kanadské televizní produkce už vypadly mnohem větší bláboly. Neurážející průměr. 50%(4.8.2019)

• gauchingman

Prvních deset minut to vypadalo na celkem normální film. Potom se však natolik vystupňovala nevraživost hlavní představitelky (o což by snad ani nakonec nešlo) včetně velmi těžko uvěřitelných událostí, že to bylo k smíchu - nebo spíš k vzteku. Tvůrci zde samoúčelně (a hloupě) dostali všechny tam, kde je chtěli mít.(17.11.2019)