The 76th Annual Golden Globe Awards (TV pořad)

Publicistický

USA, 2019, 125 min

Andy Samberg (mod.), Sandra Oh (mod.), Jeff Bridges, Carol Burnett, Elsie Fisher, Amber Heard, Emily Blunt, Rachel Brosnahan, Alison Brie, Patricia Arquette, Nicole Kidman, Christian Bale, Emma Stone, Rami Malek, Bradley Cooper, Amy Adams, Ben Whishaw, Richard Madden, Dick Van Dyke, Alex Borstein, Lin-Manuel Miranda, Olivia Colman, Rachel Weisz, Saoirse Ronan, Yvonne Strahovski, Chris Pine, Jessica Chastain, Idris Elba, Viggo Mortensen, Rosamund Pike, Steve Carell, Kristen Bell, Taron Egerton, Charlize Theron, Lady Gaga, Benedict Cumberbatch, Melissa McCarthy, Harrison Ford, Sam Rockwell, Caitriona Balfe, Anne Hathaway, Timothée Chalamet, Julia Roberts, Constance Wu, Mahershala Ali, Halle Berry, Alfonso Cuarón, Claire Foy, Jim Carrey, John C. Reilly, Richard E. Grant, Michael B. Jordan, Sam Elliott, Robert Redford, Penélope Cruz, Adam McKay, Jason Bateman, Adam Driver, Elisabeth Moss, Willem Dafoe, Gary Oldman, Kaley Cuoco, Jamie Lee Curtis, Ben Stiller, Michael Douglas, Lupita Nyong'o, Chadwick Boseman, John David Washington, Catherine Zeta-Jones, Patricia Clarkson, Thandie Newton, Donald Glover, Julianne Moore, Keri Russell, Amy Poehler, Gina Rodriguez, Connie Britton, Laura Dern, Lucas Hedges, Mike Myers, Danai Gurira, Bill Murray, Lena Waithe, Allison Janney, Richard Gere, Taraji P. Henson, Antonio Banderas, Maya Rudolph, Sterling K. Brown, Justin Hartley, Lucy Liu, Regina King, Johnny Galecki, Jim Parsons, William H. Macy, Chrissy Metz, Megan Mullally, Octavia Spencer, Tyler Perry, Felicity Huffman, Billy Porter, Mark Ronson, Anthony Rossomando, Taylor Swift, Cody Fern, Evan Peters, Finn Wittrock, Dakota Fanning, Luke Evans, Yalitza Aparicio

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

Korektnost má zelenou, nekonečné potlesky a široké úsměvy zrovna tak. Nikdo nemůže očekávat, že jednu z cen přijde předat Kevin Spacey, i když by to bylo kouzelné, ale té vřelosti je a bude prostě moc. I ceny byly rozdělené korektně, holt každému trochu. S některými pochopitelně nesouhlasím (Green Book nemá tak skvělý scénář, dětinská a náladová královna Olivie Colman nestrhla, oslavná vlna kolem Romy šla kolem mě), ale to už k tomu asi tak nějak patří. Jinak solidní moderátoři, kouzelný Jim Carrey, sympaťáci Sam Rockwell, Jeff Bridges nebo Christian Bale, k tomu několik hereckých překvapení (cena pro Glenn Close).(21.1.2019)

• Kaluž

Poslední Glóby, kterým jsem věnoval svůj čas. Příště už se spokojím jen s rekapitualcí na internetech.(20.2.2019)

Nepočítaje velmi potěšující a doslova šokující závěr, poměrná nuda...(12.2.2019)

Andy a Sandra si neskutečně sedli, a i když se letošní předávání neslo v duchu všudepřítomné a stoprocetní korektnosti (kde jsou časy Rickyho), já se u jejich výstupů vždy bavil. Doufám, že se co nejdříve objeví i jejich další spolupráce. Jinak zbytek se nese v klasickém duchu. Děkovačky, emoce (hrané i opravdové), stále potlesky, promenáda celebrit.(7.1.2019)

Tento ročník Glóbov (nie nominácie, či výhercovia, ale samotná show) dosiahol len stredný priemer. The host nezaujal, snáď až na jeden vtipný moment. Tých bolo celkovo ako šafránu (kďeže sú časy Rickyho Gervaisa). No stále je to výborná show, na ktorú sa skvelé pozerá.(9.3.2019)

• vydumnica

Tento rok dost nuda, moderatorka sa nasilu snazila byt vtipna. Trosku podpriemer oproti inym rocnikom. The best speech - Glenn Close.(9.1.2019)