Reklama

Reklama

Sultan

(festivalový název)
  • Indie Sultan (více)
Trailer 3

VOD (1)

Obsahy(1)

Sultan (Salman Khan) se stal zápasníkem, aby získal Aarfu (Anushka Sharma). To se mu sice podaří, ale štěstí jim dlouho nevydrží. Po letech se Sultan do zápasnické arény vrací, tentokrát jako wrestler, aby srdce své milované dobyl znovu. (rikitiki)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (23)

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Od úvodu opäť s otvorenou papulou čumím, čo to zase tí “naši” Indovia spískali za “blockbuster”. Opäť nezostali dlžní nič svoje povesti. Hudba, tance, príbeh z iného sveta, absolútne ale absolútne mimo realitu, no človek to aj tak žerie aj s navijákom. Ja skutočne nechápem, ako je to možné, že v ich podaní to skrátka dokážem tolerovať. Odkladal som tento film mesiace (!!), idiot, pričom tých 170 minút, som zhltol jak malinu. No a i keď sa možno nejedná o takú pecku ako bol “Dangal”, ja tú plnú paľbu proste musím dať. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $13,43miliónaTržby USA $6,200,000Tržby Celosvetovo $92,539,463▐ Je až nenormálne aký vyumelkovaný obal dokážu Indovia vytvoriť a predať ho divákovi, bez toho aby trpel, skôr si ho dokážu tým čo ponúknu naplno podmaniť, získať jeho súcit, emócie a hlavne na tej slušnej dĺžke plnú pozornosť. Takže máme tu ďalší skvelý snímok z tejto krajiny, ktorý ponúka všetko, romancu, napätie, drámu, akciu, rytmické piesne, všetko natočené v úžasnej harmónii, s citom pre obraz, silnou gradáciou, klobúk dolu pred nimi, pre porovnanie je to taký mix filmov Rocky a Warrior, američania sa môžu od nich učiť. /80%/ ()

Reklama

ConanVJ 

všechny recenze uživatele

Pěkný martial-art film, který má na můj vkus až zbytečně moc přemrštěnou stopáž. Určitě bych pár momentů vynechal. Příběh je chytlavý a hlavnímu hrdinovi člověk nemůže nefandit. Písničky mi zde nevadí. Souboje jsou pěkně natočené a je jich zde hodně. Potěšil mě i Marko Zaror ve vedlejší roli. Za mě 90%. ;-) ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Jistě: Rocky po indicku. Akorát to není o chlapíkovi, co jde za vítězstvím a cestou náhodou potká holku, ale o chlapíkovi, co jde za vítězstvím právě proto, aby tu holku potkal. ____ Salman Khan herecky na stejné výši jako Stallone. Anushka Sharma překvapila v roli drsné sportovkyně, herecky možná plošší než v jiných filmech, ale vzhledem ke ztvárněnému charakteru je to pochopitelné. Lepší kamera. Velmi dobré souboje - napínavé a gradující a pokaždé jiné. Druhá půlka se Sultánem kajícím se ve wrestlingové svatyni výrazně lepší než začátek (a to wrestling nesnáším a budu v tom i nadále pokračovat). ()

Rominator 

všechny recenze uživatele

Hlavními protagonisty snímku jsou Sultan Ali Khan (Salman Khan) a Aarfa (Anushka Sharma). Sultan se do svojí budoucí ženy zamiluje při prvním setkání, ale bude muset překonat nejednu překážku jak v osobním životě tak ringu... Minutáž atakuje skoro tři hodiny, ale příběhově by se Sultan dal rozdělit na dva samostatné filmy. Zápasů a soubojů není ve filmu možná tolik, protože jde o sportovní romantické drama, ale kvantitu nahrazuje kvalita. V MMA ringu na Sultana čekají soupeři Marrese (Marrese Crump), Tyron (Tyron Woodley) a Marcus (Marko Zaror). Ron Smoorenburg má ve filmu pouze malé cameo, lze ho na moment zahlédnout ve scéně, kdy novináři fotí osm nastoupených zápasníků. Akční režii & bojovou choreografii MMA zápasů dělal Larnell Stovall, který bude nejspíše známý svojí prací na filmu Undisputed 3: Redemption (2010) / Neporazitelný 3: Vykoupení, kde dělal bojovou choreografii a koordinátora kaskadérů. ()

Galerie (73)

Zajímavosti (2)

  • Kredit akční režisér sdílí Larnell Stovall (také choreograf MMA soubojů), Parvez Shaikh a „Anl“ Arasu. (Rominator)

Reklama

Reklama