Epizody(12)

Kiari rozpustí studentskou radu a přijde s nápadem na celoškolní hazardní souboj o všechno, kterým začne nová éra chaotického zápasu o její místo. (Netflix)

mimozakon

To je teda hezká kravina. Jakožto animace dobrá, až na orgazmické a nenávistné pohledy. Ale jinak o ničem děj. Viděl jsem jenom 2 sérii a ta skončila o ničem otevřeně. ()

Jeoffrey

Čekal jsem, že bude druhá série, ale že tak rychle na to jsem nevsázel. Ale je potřeba nasytit diváky dalšími vzrušujícími scénami plnými rádoby napětí z hazardu a hlavně orgasmických záchvatů hlavní hrdinky a některých dalších. Svoje fanoušky to má a tak si vymyslíme další novou zápletku, aby se mohlo dál vesele gamblit, přidáme nové postavy, aby se nám to neokoukalo a všechno to rádoby napětí proložíme dalšími lehce sexy scénami, občas si tu někdo někomu někam sáhne, občas to tu i eroticky zajiskří... K tomu spousta jakože promyšlených her, které ale vždycky jdou mnohem promyšleněji obejít a někde za vším tím se skrývá hlavní příběh -celková soutěž, která je zajímavá asi jako jakýkoli průměrný "tournament arc". V první sérii to všechno na mě nějak fungovalo, teď se to začíná pomalu okoukávat, i když pořád to ještě udrží mojí pozornost a protože se zatím pořád nenudím, tak dám druhé sérii ty nejslabší 3* co znám a mám - 4,5/10 ()

Terezinka198

Od první série se nic nezměnilo, jen v této sérii to nejsou až tak random hry, ale s určitým, jednotným "cílem". Je to dobře, ale i špatně. Víc, než průměr to ovšem nebude, hodnocení vidím kolem 5,5/10, protože nic nového jsme se v podstatě nedozvěděli, jen jsme poznali (spoiler alert?) členy rodiny předsedkyně školské rady. ()

Scalpelexis

[Shlédnuta 1. epizoda, drop] Svět se nám za ten rok otočil, někde napršelo (u nás ne), v Japonsku vznikla nová dobrá anime (spíš ne) a vrátilo se nám Kakegurui! Pamatuji si, že jsem to v tristní náladě ukončil po 7. díle a byl jsem zvědavý, jestli pokračování třeba úplně největší náhodou přinese něco nového, něco lepšího. Ne. Stále ty samé podvodné hry, opuchlé obličeje napumpované botoxem a orgasmem, pomocný a věčně udivený dřevák je stále dřevák. Komu se líbila první sezóna, dostane totožný přídavek. Funguje to samozřejmě i přesně opačně. ()