Diskuze k filmu (4)

  • 29.8.2018  12:39
  jakubvrana
  (hodnocení, komentáře)

  Tempo mi přišlo přiměřené až pomalé, ale jen do okamžiku, kdy zatkli pachatele. Chyběla mi rekonstrukce osudové noci. Pochopil jsem to takhle:

   

  Následuje spoiler.

   

  Bratr zavražděné (myslím, že se jmenoval Hai) šel za následně zabitým klukem. Proč za ním šel? Ve filmu to myslím bylo zmíněné, ale zapomněl jsem to. Odešel od něj a k babičce přišel ve dvě ráno. Pak ještě té noci za klukem šel fotograf, který ho z pomsty zabil. Hned ráno po tom šel na místo jeho pověšení fotit nějakou holku. Jak to stihl? Asi to musel mít s tou holkou domluvené předem.

  Pak mi taky nebyly úplně jasné notebooky. Na Haiově notebooku bylo smazané intimní video jeho sestry. Jak se tam dostalo, poslal mu ho někdo? Kamarád zabitého kluka ukradl jiný notebook, který patřil fotografovi. Ukradli ho asi spolu. Proč ho ukradl? Byla to prostě náhoda? Díky nalezení tohoto notebooku se policajti rozhodli fotografa zatknout. Byly na něm nějaké důkazy?

  No nic, asi bych se na film potřeboval podívat ještě jednou. Buď jsem natvrdlý, že jsem odpovědi na tyhle otázky nepostřehl, nebo je film moc přesvědčivě nezodpovídá.

   

  • 5.8.2018  18:30
  Makaveli92
  (hodnocení, komentáře)

  České filmy nesleduji, ale u tohoto udělám možná vyjímku. Vypadá to dobře+sexy asiatka v roli policajtky, co lepšího si člověk může přát :-).

  • 27.7.2018  19:26
  Dr.Gogo
  (hodnocení, komentáře)

  Vypadá to dobře. Už jenom z těch hlášek z traileru jsem se tlemil:)

  • 8.7.2018  09:24
  Ištván87
  (hodnocení, komentáře)

  No, podle traileru to nevypadá vůbec špatně. Ale u Davida Novotného nikdy nevíte, protože on hraje výborně i v horších filmech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace