Vplyvný bankár Matvej Levin (Vladimir Maškov) robí všetko, čo je v jeho silách, aby sa o majetok nemusel deliť so svojimi nelegitímnymi deťmi. Keď však príde o všetky svoje úspory, zistí, že jedine oni mu dokážu pomôcť. Aby získal svoje bohatstvo späť, miliardár bude musieť vykradnúť svoju vlastnú banku v Monte Carle. Ešte predtým ho však čaká náročnejšia úloha – musí znovu získať dôveru svojich odcudzených detí, ktoré vyrastali bez otca. Naivný hacker Nikolaj (Fjodor Bavtrikov), buldozerista Georgij (Gela Meschi), psychológ Eduard (Grigorij Kalinin), blázon do zbraní Oleg (Pavel Činarev) a ich vynaliezavá sestra Ljuda (Alexandra Bortičová) sa rozhodnú Matvejovi pomôcť, aby neprišiel o všetok majetok, ale naopak, aby získal oveľa viac. (TV JOJ)

kolemjdouc

docela dobrý námět.Pomalý děj je daný zřejmě ruským jazykem ,tam je to výrazivo obsáhlejší.Práce herců je fakt kvalitka.Myslím těch hlavních o "křoví "by se dalo diskutovat.Dobrá profesionální kamera.A i režie.Ústřední motiv se odvíjí ze situace kdy boháč rozdal příliš mnoho svého DNA a ve snaze potomky vyšachovat z dědictví přepíše vše na společníka.Když společník natáhne ráfy ,dědictví spadne do klína vdově.Která se ho drží jako buldog.A jízda může začít... ()

Johnny.ARN

Rusáci si konečne vytiahli hlavu z prdele a zistili, že okrem katastrofálnych gerojských vojnových píčovín alebo digitálnych drístov vedia natočiť aj vtipný, napínavý a sympaticky obsadený akčňák. Nahláškovaný, pekný vizuál, výprava, chytrý dej. Trochu som čakal zamotanejší druhý plán, resp nejaký lepší switch, rozhodne ma to potešilo a príjemne prekvapilo. Kľudne aj dvojku by som asi zvládol. 3 z 5 ()

BOURQUE

Márna snaha z Ruska o natočenie ľahko stráviteľnej „rodinnej“ lúpežnej komédii, ktorá čerpá z viacerých filmov zo západu. Nehovorím, že by sa z daného príbehu nedalo natočiť nejakú priemernú komédiu. To však áno, že zvolený postupu z hľadiska výsledku je zlý. Nízka úroveň scén, nie príliš dobre fungujúce pointy, potenciál väčšiny postáv nie je dostatočne využitý. Otvorený záver (jednoznačné naznačenie prípadného pokračovania), ktorý z hľadiska výsledku vôbec nie je potrebný. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

slunicko2

Další ruský epigonský film snaživě následuje své americké - anglické - francouzské předchůdce na podobné téma. 1) Snaživě, ale nepříliš úspěšně. Ne, že by nebylo zajímavé sledovat až důvěrně známé filmové postupy v kulisách moderní bohaté Moskvy, ale to samo o sobě prostě nestačí._____ 2) Přidejte zmatený konec a nevýraznost celého filmu a je vymalováno._____ 3) Film v mých očích pozvedají (trochu) pěkní herci - bankéřovi synové: 26letý Fjodor Bavtrikov (naivní hacker Kolja), 35letý Gela Meschi (buldozerista Georgij), 36letý Grigorij Kalinin (psycholog Eduard, působí v sektě) a 33letý Pavel Činarjov (fanda do zbraní a lupič Oleg)._____ 4) Vtipný a vlastně i dost výstižný koment: Pedro72. ()

Mikecat

Počiatočné scény dokonalého šéfa veľkej bankovej spoločnosti boli úchvatné, kým neprišla na scénu dcéra mŕtveho spoločníka a banda bastardov (nemaželských deciek). Tu prichádza na scénu nútený nevtipný humor s akože vtipnými scénami pri akcii desaťročia vykradnúť vlastnú banku za pomoci ryby a Nokie 3310. Nudné scény sa striedajú s ešte nudnejšími a neprišiel ani oslnivý záver. Ruská sračka bez sexu, bez zmyselnosti  a pekných žien. ws ()