Epizody(6)

Hélene Barizetová přijíždí do Paříže ze dvou důvodů. Přijala nabídku na místo šéfdirigentky Filharmonie a chce být se svým manželem, hudebním skladatelem, který v Paříži právě dokončuje svůj zatím největší opus. Za dirigentský pult se staví ve zvlášť zjitřené atmosféře, její předchůdce zemřel na pódiu přímo při koncertě. Orchestr jí to zrovna neulehčuje a dává jí jasně najevo, že u nich neobstojí. A to si ještě Hélene nevšimla, že mezi hudebníky ji jeden pár očí pozoruje zvlášť nenávistně a žárlivě. Ale Hélene je nejen ambiciózní, ale především talentovaná, pracovitá a krásná. Pomalu, po krůčcích si získává respekt a úctu, ale zároveň i zavilé nepřátele... Francouzský kriminální seriál z produkce loňského roku okořenil žánr klasickou hudbou, prostředím koncertních sálů a zkušeben a uměleckými ambicemi hlavních hrdinů. (Česká televize)

Recenze uživatele brasek k tomuto seriálu (1)

Filharmonie (2019)

Kde nič, tu nič. Seriál mi absolútne nesadol, nič ma na príbehu nepúta, postavy sa mi nepáčia. Pozerať príbeh so sebazaprením a čakať na majstrovský dejový zvrat, ktorý mi dvihne adrenalín a zaplaví krvný obeh endorfínom šťastia nebudem. ()